Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG...

Mi a véleményetek az LG G3-ról és a Samsung Galaxy S5-ről?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok véleménye érdekel akiknek volt már dolguk ezekkel a telefonokkal.

2014. szept. 13. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
volt dolgom mind a kettővel, de visszatértem az i5S-hez, mert sokkal jobb mindenben.
2014. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, ne viccelj.
2014. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Láttam, fogtam, éreztem mind a három telefont, az i5S-et nagyon sűrűn. Voltam az USA-ban, ott mindenhol ez a legelterjedtem, szinte csak ilyet látni az utcákon. Ez sztem azért van, mert az iOS ez jobb, gyorsabb felület, amit szívesebben használnak az emberek.

Én ezek ellenére az LG G3 -at fogom választani, mivel több funkciót tartalmaz, az iphone 4S -emmel is csak akkor éreztem korlátlannak a lehetőségek számát, mikor jailbreakeltem. Azonkívül ideje hosszabb távon is kipróbálnom az androidot.

2014. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kismutyesz_ ***** válasza:
Nekem G3 van, amivel maximálisan meg vagyok elégedve. 32 GB-os verzió van 3 GB RAM társaságában. Ezt külön említem..ez nekem nem akad. Lassan jön rá az andorid L, amit már nagyon várok. Persze eddig voltak apróbb frissítések rá.
2014. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kismutyesz_ ***** válasza:
Ja és a G3 szerintem nyerőbb választás, de ízlés kérdése. Valaki búvárkodni szeret a mobiljával, arra viszont a Galaxy S5 ajánlott, de csak bizonyos ideig, és méterig.
2014. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!