Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony SP mobiltelefon kijelző...

Szerzsike120 kérdése:

Sony SP mobiltelefon kijelző törés javítása készülék biztosítással?

Figyelt kérdés
Van egy Sony SP telefonom amin betört a kijelző! Van hozzá a T-mobil-nál készülék biztosítás havi 590ft. Elvileg a törés bele tartozik de nem tudom, hogy szoktak e visszadobni készüléket ha ez a baja.. Véletlenül le ejtettem és használni sem tudom rendesen! várom a válaszokat és tapasztalatokat?

2014. szept. 14. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért van rá biztosítás, ha megsérül, akkor mindenképp megcsinálják, vagy új telefont kapsz.
2014. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fizetned kell egy önrészt, ha jól tudom 4500, ha 590-et fizetsz, ezt kifizeted, azt csinálják is, vagy mondom, csere, az lenne a legjobb :D
2014. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Igen elolvastam a megkötésnél adott szerződést! Láttam az önrészt is! Csak van annyi ki búvó is van, ami az ő malmukat hatja, hogy félek belém fognak kötni.. azt vissza dobják a telefont jól nézek majd ki.. Az benne a legrosszabb, hogy a bal alsó sarok kapta az ütést és ott van be feketedve a kép... Többi helyen csak törés okozta hajszál karcok vannak.. Igaz a vissza gombot nem látom de használni tudom, meg sms írásnál is párbetűt nem látok de érzékeli azokat is! Remélem nem kötnek belém, hogy így még lehet használni.. Nem is beszélve, hogy a kamera üvegje is karcos lett és homályos fotót készít a teló.. Azt nem tudom biztosításba cserélik-e..?
2014. szept. 14. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogják vissza dobni, ne aggódj, ez a dolguk, ha meg nem akarnak, akkor nyomás a fogyasztóvédelembe, mert nincs joguk ahhoz, hogy a hibás terméket visszaadják, ha van rá biztosításod, és a biztosításban benne van a törött, nem használható készülék. A kamera üveg rossz, és ha emiatt akadályozza a fotók minőségét, akkor azt is cserélniük kell, ezt majd említsd meg nekik.
2014. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszönöm a segítséget!! Holnap délután megírom mi volt!:)
2014. szept. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!