Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom elkerülni azt,...

Hogy tudom elkerülni azt, hogy a samsung galaxy s4 amoled kijelzője beégjen?

Figyelt kérdés
A mozgó hátterek segítenek ebben? Világos vagy sötét téma a jobb? Van valaki akinek beégett már? Használtan vettem a telót, már nem garanciás.

2014. szept. 14. 15:40
1 2
 1/11 Come back ***** válasza:
0%
Most hallok ilyet először, hogy egy telefon kijelzője beégjen. Ez szerintem csak legenda. Több telefonom is volt, köztük két Amoled is, és soha nem volt ilyen probléma
2014. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Come back ***** válasza:
Pláne, úgy is automatikusan besötétül, kikapcsol a kijelző.
2014. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fórumokon olvastam róla, fotókat is láttam beégett kijelzőkről, szerintem valós probléma. Van akinek pár hónap után jelenkezett, és olyan is volt akinek csak év másfél év múlva. Tehát biztosan el lehet kerülni valahogy.
2014. szept. 15. 17:56
 4/11 Come back ***** válasza:
Ha tudtad, hogy ilyen hibái lehetnek, akkor miért vetted meg? Egyébként mivel nem múlt el 2 éve, hogy kiadták a telefont, és 2 év a garancia rá, így megjavítják a szervízben ingyen! Nekem, illetve a családban 3 super amoledes hibátlan készülék van, ezért nem értem az egészet. Ez gyári hiba lesz, ha kiég. Nem függ össze mással, mondom kikapcsol a kijelző egy idő után! Reménykedj, hogy a tiéd jó lesz!
2014. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyi a titok, hogy az amoledeket TILOS max fényerőn használni huzamosabb ideig (kültéren felveheted, de az automata megteszi helyetted is). Szóval automata fényerő, közép vagy -2 álláson. És igen, be tud égni!! Aki nem hiszi, szóljon, és mutatok képet.
2015. jan. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Come back ***** válasza:
Hiszek neked, de azért mutass egyet kérlek! Még soha nem találkoztam ilyennel!
2015. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Arena Plaza T-mobile, maximum fényerőn megy (ez egy S5, szintén amoled), szinte le sincs kapcsolva a kijelzője, és nagyrészt azon a (fő)oldalon állt, ami itt bele van égve. (ez egy hófehér kép.)


[link]


Ez meg a tárcsázó, láthatod ugyanazokat az ikonokat beégve, mint az előző képen.


[link]


Az összes S széria (Galaxy S-től S5-ig, illetve ezek mini változatai, plusz S Advance), az összes Note széria (Note-tól Note 4-ig), az Ace 4-es, az S3 Neo, Note 3 Neo, satöbbi. (itt egy link: [link] ).


Amiben nincs automata fényerő, ott fele alatt érdemes tartani, napfényben félfényerőn is lehet mindent látni a legtöbb amoledes telón.

2015. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Come back ***** válasza:
De hát nem lehet kikapcsolni aképernyő időkorlátját, maximum 10 perc múlva elsőtétül a képernyő és így nem tud ráégni. Szóval nem reálisak a leírtak. Bár kép van róla, de szerintem gyári hibás.
2015. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Üdv, mi lett a megoldás? Én is a napokban vettem egy készüléket, bár még garanciális, de a billentyűzet minimálisan az enyémen is be van égve. Egyszerűen nem akartam elhinni, mikor megláttam, hogy ilyen van.
2015. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Come back ***** válasza:
Mi a megoldás? A képernyő beégés, mint jelenség először a számítógépen jelentkezett, erre találták ki a mozgó képernyővédőt, ami azon logikus elven működik, hogy ha a képernyőn nem mindig ugyanaz az állókép látszik, akkor nem tud ráégni! Tehát ha nem írsz vagy nem használod a telefont, azonnal kapcsold ki képernyőt,így nem tud ráégni semmi. Számomra idegen ez a probléma, nekem 2 éves Samsung galaxy Note2 van és semmi baja képernyőnek.
2015. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!