Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom elkerülni azt,...

Hogy tudom elkerülni azt, hogy a samsung galaxy s4 amoled kijelzője beégjen?

Figyelt kérdés
A mozgó hátterek segítenek ebben? Világos vagy sötét téma a jobb? Van valaki akinek beégett már? Használtan vettem a telót, már nem garanciás.

2014. szept. 14. 15:40
1 2
 11/11 anonim válasza:

A megoldást úgy értettem, hogy mit lett a beégés után, cserélték-e garanciába, vagy saját költségén, vagy simán csak úgy maradt, ahogy.


Egyébként auto fényerőt használok (és még annál is van, hogy +-5-öt lehet változtatni manuálisan, úgy is leveszem minimumra). A készüléket használtan vettem, természetesen a problémáról "elfelejtett" szólni az előző tulaj, és mivel a billentyűzet égett be, csak akkor látszik, ha világos képet nézek (pl. netezek rajta)

2015. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!