Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beex M5: vélemények, tapasztal...

Beex M5: vélemények, tapasztalatok. Jó telefon?

Figyelt kérdés

Lehetséges h. szeretnék egy Beex M5-öt vásárolni, hardverezése szimpatikusnak tűnik... (4×1,3-as proci, 13 fényképező, etc.)


ára is még a keret felső határán van pont :)



2014. szept. 18. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
nem jó
2014. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bővebben?

Miért nem jó?

2014. szept. 18. 23:44
 3/11 anonim válasza:
50%

ne hallgass az ilyen idiótákra, akik beköhögik hogy nem jó, de igazából gőzük sincs róla milyen, mert nem is ismernek a Samsung, Nokia, Iphone-on kívül mást.


Én is gondolkoztam rajta, hogy vegyek-e ilyet, de nem mertem mások tapasztalatainak véleménye nélkül.


Annyit tudsz csinálni, hogyha közel laksz a bolthoz amelyikből vennéd, megveszed és ha nem jön be, akkor 14 napon belül kicseréled egy másik telefonra.

2014. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ!


Ezt fogom tenni. :)

2014. szept. 24. 15:25
 5/11 anonim válasza:

ja és még annyi, hogy ez a 14 napos elállási jog természetesen az interneten megrendelt termékekre vonatkozik :) Csak azért praktikus, ha közel van a bolt, mert ha nem jön be és a futárral vitetnéd vissza, akkor a szállítást neked kellene fizetni.


Euronicsba most csak 35000 Ft ez a telefon.


Sok sikert hozzá! Majd írd meg mennyire nyerte el a tetszésedet :)

2014. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Extrem Digitalban venném.

Ott 40 k, de van rá 15 % kedvezmény okt 1-ig, ha kuponnal vásárolok neten vagy az üzletben.


A bolt közel van, ráadásul ki is lehet próbálni a készüléket. :)


Viszont azt nem tudom h. vissza lehet-e cserélni, ha nem tetszik...

2014. szept. 24. 17:16
 7/11 anonim válasza:
ne aggódj, ha internetről rendeled és elállsz a vásárlástól 14 napon belül, akkor minden esetben kötelesek visszafizetni az árát vagy kicserélni egy másikra ;)
2014. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mmario válasza:

Sziasztok!


Tegnap vásároltam egy Beex m5 típusú telefont az Euronics-ben 33.900 ért. Meglepőn jó a telefon. Sajnos tartósságról még nem tudok nyilatkozni egy nap után. Igénybe vettem rendesen, de még nem sikerült lefagyasztani és nem is akadozik. Wifi-n nagyon élvezetes az internet. Sajnos a mobilhálózatot nem tudtam még használni, valamiért nem megy! Nem volt még dual sim-es telefonom. Egy kis érdekesség, hogy antutu-n 20032 pontot teljesített!

2014. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mmario válasza:
Kis beállítással már ketyegett is a net! Minden jól működik a telefonon, nem találtam hibát rajta. Érdekes módon a dobozán 3,75G (HSDPA+42,2Mbps,HSUPA+,11,5Mbps) van feltüntetve, de nagyon jó a mobilnet. A Wifi meg gyorsabb, mint a gépemen :) 4-5 Mbyte/s. Más szolgáltatónál még lehet gyorsabb is.
2014. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az elállási jog törvény szerint 8 munkanap, ha ennél többet ajánl a bolt, annak csak örüljünk, de ringassuk magunkat a 14 napban! :)
2014. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!