Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi helyen megbízható...

Az alábbi helyen megbízható személyes átvétellel az Iphone 5S?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 20. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak személyes átvétellel ajánlom, amúgy megbízhatónak tűnik a készülék, a leírás és a képek alapján!
2014. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

99%, hogy valami csaló. jó sok hirdetése van, azok összevissza vannak beárazva, mint például egy 16 gigás 4S is van 37ezerért, meg 16 gigás 4 is...meg ez is az a tipikus, minden telefont másik asztalon fényképez le...:D


be lehet nála próbálkozni, de én azt gyanítom, hogy mikor rákérdezel a személyes átvételre, vagy nem lesz ott semmi a Király utcában, vagy eleve azt mondja, hogy jajj, most pont nagyon sok dolga van, úgyhogy csak postán, előreutalásnál tudná intézni...


én is egyszer direkt gyanakvásképp ráírtam egy nagyon olcsó iPhone-t hirdető emberre, aki a közelben lakott, és mikor felajánlottam neki, hogy mehetne személyesen, egyből azt tálalta, hogy ő most 3 hétig szerbiában tartózkodik, így csak postán tudja küldeni...:D

2014. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyik i4s-nél az én képeim vannak, egy éve adtam el. Lelopta valahonnan :)


Fix hogy csaló

2014. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!