Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe ejtettem a telefonom,...

Vízbe ejtettem a telefonom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap este vízbe ejtettem a telefonom,be se kapcsolt meg ha be is kapcsolt nem ment a kijelző.Aztán kiszedtem belőlle az aksit sim kártyát mindent és most már legalább bekapcsol,mutatja teljesen jól a kijelzőt viszont még mindig nem megy az érintő része szóval nem reagál arra amit kérek pedig pár órával ezelőtt még érzékelte,valamint nehezen zár le.Mit csináljak ?Vigyem el szervízbe vagy várjak pár napot míg kiszárad és addig ne is nyúljak hozzá ?

2014. szept. 21. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Eleve a kiszárítással kellett volna kezdeni, nem pedig az azonnali nyomkodással. Megpróbálhatod még, nem biztos, hogy lesz eredménye.
2014. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Pár napig szárítsd.
2014. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Jól tetted hogy szétszedted, szerintem ha holnapra nem lesz jó, gondolkozz el a szervízen, vagy azon hogy veszel egy újat.
2014. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy nem kezdted azzal, hogy szétszeded és kiszáritod, már szinte esélytelen hogy helyrejöjjön.
2014. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ki kéne szárítani rendesen.
2014. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A "kivettem az aksit" nem szétszedés. A víz benn még tocsog, rövidesen rozsdásodni kezd a bele :)
2014. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem akarom elkiabálni de úgy tűnik meggyógyult:).

Már működik teljesen minden benne,érzékeli olyan mint a vízbeejtés előtt, de azért ma még inkább szárítgatom és csak holnaptól fogom újra használni addig pihen egy kicsit:D.

2014. szept. 21. 17:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne lepődj meg ha véletlenül bedöglik egyik napról a másikra... Kapcsolgatod ki-be tök vizesen..
2014. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolgatom,most pár órája néztem meg kb fél percre ,hogy működik-e a vízbe ejtés után majdnem egy egész nappal.Most még várok legalább egy éjszakát meg egy még egy fél napot mire be fogom kapcsolni addig hagyom ,hogy tényleg teljesen megszáradjon mert igaz már most is hibátlanul működik azért jobb ha biztosra megyek és várok vele még egy kis időt.
2014. szept. 21. 19:05
 10/10 anonim ***** válasza:
ha 2 mp-re kapcsolod be, az is árt neki tök m1 ... :D
2014. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!