Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen kínai mobilt vennétek?

Ti milyen kínai mobilt vennétek?

Figyelt kérdés

Maximum 150 dollár értékű Androidos okostelefonok érdekelnek, amelyeknek jó az ár-érték aránya.

Természetesen egy kínai webshopból rendelném.



2014. szept. 26. 20:25
1 2
 11/17 béla2000 válasza:
100%
Ti annyira hülyék vagytok attól hogy egy telefon kínai attól ugyan olyan jó lehet. Ha utána olvasnátok a világon a 3. legtöbbet eladott telefon a xiaomi, úgyhogy először olvassatok utána mielőtt írnátok.
2015. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Olvass utána a Xiaomit nagyon dícsérik az összes kínai márka közt a legjobb.Nem vágom miért ne lehetne ugyan olyan jó egy kínai teló,persze azért vannak kivételek,az ilyen nagyon noname márkát nem érdemes.
2015. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy mindjárt 3 éves Huawei G300 - as telóm és pl zenehallgatásra, kiválóan alkalmas, szép képet lehet készíteni vele, és karcmentes a kijelző, tessék kínai!
2015. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 L.Pisti válasza:
Üdv! Kínai mobiloknak is megvan a maguk minősége. a THL.,Jiayu,Dooge,Cubot, tipusú telefonokat hanyagolnám a helyedbe csalódás lesz rosz afelhasználoi élmény az összeszerelés minősége is gyatravnem beszélve az üzemidőről és az alkatrészbeszerzésről. Egyszerűen nem éri meg! Ha ragaszkodsz a kínai márkákhoz Huawei, Xiaomi, Honor, ZTE, ezek közül lehet válogatni!
2015. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Lenovo!?
2015. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Cubot s200-am van,decemberi vásárlás. Nekem semmi bajom vele.
2015. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én THL T6Pro-t vettem. Nagyon szuper telcsi, és valóban nem női kézbe való! jól jártam vele, ráadásul nem olyan kötött szoftveresen mint a nagy neves gyártóké. Azonnal simán rootoltam. Alig nyúltak bele, ahogy a teszteken is írták.

Van ugyan szerviz háttér de tegyük fel érintőpanel hibás lesz egy-két éven belül ami az ilyen kínai telcsikre jellemző betegség nem tudom hol kapok hozzá hogy kicseréljem magamnak. De remélem ezzel nem lesz ilyen gond.:-)

2015. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!