Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez az "INTRUM"? Komoly dolog?

Mi ez az "INTRUM"? Komoly dolog?

Figyelt kérdés

Nemrégiben kaptam, egy SMS-t, hogy valamilyen tartozásom van, amit rendeznem kell, és hogy minnél előbb hívjam őket.

Hívtak telefonon, privát számról. Nem vettem fel, mert ki tudja. Hallott már valaki róluk? Szivatás, vagy tényleg komoly dolog? Tippek esetleg? Előre is köszönöm!



2014. szept. 29. 14:52
 1/4 Tengor ***** válasza:
2014. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez egy sz...rházi faktorcég. Követeléskezeléssel foglalkoznak. Jogszerűtlen eszközökkel dolgoznak, sok per indult ellenük már.
2015. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az intrum egy csaló legálisan mukodo cég engem is fenyegetőztek de én nem foglalkoztam veluk és megunták és azota nem zaklatnak
2015. febr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is zaklatnak a leveleikkel mert nem tudtam kifizetni a telenor tartozásomat és most több mint 100 ezret akarnak rajtam behajtani amikor vettem egy telefont még volt munkám de már régóta munkanélküli vagyok és nem tudom hogy mit csináljak fenyegetőznek levélben hogy jogi útun fogják behajtani rajtam a tartozást
2016. jún. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!