Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BEEX M1D telefon hívás közben...

BEEX M1D telefon hívás közben "alvó állapotba kerül". Így a vonalat bontani sem tudom. Mit kell átállítani, hogy lássam a képertnyőt?

Figyelt kérdés

Ha hívok valakit, vagy engem hívnak, a beszélgetés közben kb.1 perc múlva a telefon elsötétíti a képernyőt, csak az újra beléptető oldalsó gombbal tudom működésre bírni.

Ez akkor kellemetlen, ha valami gombválasztós központot hívok - biztosító, bank - mire végighallgatom a szöveget, a telefon nem reagál semmire. Mivel lehet beállítani, hogy az egész hívás alatt "ébren maradjon"?


2014. okt. 1. 09:50
 1/1 fókamóka válasza:
Nekem is ilyen telefonom volt,megváltam tőle emiatt.én csak kihangosítva beszéltem rajta mert igy nem kapcsolt be a képernyővédő.szerintem ez valami típushiba lehet.ezt nem lehet kikapcsolni rajta sajnos.
2014. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!