Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan?

Bolykibarnus kérdése:

Miért merül ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy hete van meg Samsung galaxy s duos 2-es telefonom. Tegnap este felraktam tölteni 100%-ig feltöltött. Kikapcsoltam mindent, a wifit a futó alkalmazásokat, a fényerőt levettem mégis 91% lett reggel. Ez az egyil kérdésem hogy miért. A másik az hogy a Telenortól kaptam 150MB netet ebben a 3 baráti 20-as akcióban, de sehol sem tudom aktiválni. Hiába kapcsolom be nem jelzi ki hogy felkapcsolódtam. Segítsetek kérlek! Köszönöm!
2014. okt. 5. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A Töltés minden okosmobil esetében ilyen, bár vannak akik tudnak vele trükközni (Stamina, akkumulátorkímélőmód, stb..). De szerintem az a legegyszerűbb, ha kikapcsolod. Mi szükség lehet rá éjszaka? (Ezalól nyilván vannak kivételek pl.: Orvosok, vagy igen fontos személyek, akiknek 0-24 ben elérhetőnek kell lennie). Az adatforgalomról pusztán annyit tudok mondani, mindenképpen vedd fel a Telenorral a kapcsolatot, a lehető leghamarabb. Remélem tudtam segíteni!
2014. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés, köszi!
2014. okt. 5. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!