Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szereted az Iphone-t?...

Miért szereted az Iphone-t? Jobb egy Lumiánál?

Figyelt kérdés
Nem volt még almám, nem is hiszem, hogy lesz. Nem tartom csúnya telefonnak, mert szerintem egyszerű és letisztult. Elegáns mobil. Viszont az ára horror, nyilván egy bizonyos rétegnek készült. Sokaktól hallottam hogy a fájl átvitel nem megoldható egyáltalán, csakis azonos típus küldhet a másiknak pl zenét, képet. Ezt ki lehet valahogy játszani? Milyen maga a rendszer?

2014. okt. 5. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, és még nem is hallottam másoktól erről az anomáliáról (sem ismeretségi körömben, sem fórumokon).
2014. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ezt a 24%-ost sosem értem...életében nem fogott iPhone-t, de osztja az észt, mi miért szar benne...:D én iOS-ről váltottam wp-re, és csalódtam. kb. amiatt, amiért a 2. leírta. rettenetesen hiányos az áruház, pedig szvsz egy okostelefonnak pont az lenne a lényege, hogy letölthess rá alkalmazásokat...legtöbb esetben némelyik fizetős alkalmazás még szarabb, mint egy ingyenes...legtöbbjük fillért nem ér...maga a rendszer meg kb. azonos...aki 2014-ben a bluetooth-on rugózik, az el van tévedve...nekem durván 5 éve, hogy egy telefonomon sem votl még bekapcsolva sem a bluetooth...zeneküldés is meg vicces mp3-as hangok küldözgetése is nálam olyan általános iskola 6-7. osztályban volt divat.


szóval önmagában nincs semmi gond a wp-vel, de jelen állás szerint sokkal jobb az iOS-t használni...az ára meg megvételkor horror...előző iPhone-omat(4S) 1 év használat után 0 Ft veszteséggel adtam el. 60ért megvettem, és annyiért vitték el. A mostani lumiám 95ezer volt, de már 70nél többet nem tudnék érte kérni...hiába jó teló...és május óta van meg...ha még várok egy kicsit, nemsoká már 60ért is nehéz lesz.

2014. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%
Ugyan olyan jó és rossz is szerintem mind a 3-om rendszer (android,ios,wp) mindegyiknek meg van a saját hátránya és előnye is. Iphone-en kívül mindet használtam iphonet (5c) csak úgy hogy haverom mondta hogy próbáljam ki. De szerintem vagyis én nem vennék iphone-t semmikép ha annyit költenék telefonra inkább egy xiaomi mi3-at vennék vagy egy lumia 1520-at vagy sony xperia z2 vagy samsung galaxy s5 HA ENNYIÉRT KÉNE VENNEM. Különben max xiaomi redmi 1s vagy mi vagy pl sony xperia m2 vagy ilyesmit de 80e-felett TELEFONT SOHA :D annyit NEKEM nem ér meg meg ám nagyon jó kis telefon az iphone csak az ár az ami nekem nem jön be :/
2014. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A bluetooth-hoz szertnék hozzászólni:

Ember, ennyi erővel sirasd az infravöröst , sőt a Nokia 3210 féle csengőhangküldést is!

Intstashare-vel meg amúgy is küldhető bármi, akár iOS-Android, vagy iOS-WP között is!

2014. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De minek az, nem lenne egyszerűbb bluetoothon?
2014. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!