Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 tulajdonosok! Megvagy...

Iphone 6 tulajdonosok! Megvagytok elégedve a készüléketekkel?

Figyelt kérdés
Azt olvastam már,hogy hajlik.Más probléma is van vele?

2014. okt. 17. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kamu ,hogy hajlik :D ... De még ha úgy is lenne .. nem farzsebben stb kell hordani a készüléket .
2014. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem kb 5 embernek van iPhone 6-ja Magyarországon, abból 2 vagy 3 celeb. :D


Amúgy nekem nem tetszik, szerintem ez nem nagy büszkeség az Apple-re nézve..

2014. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az iphone 6 plus hajlik és nem kamu!Millió videó van róla a neten.Nagy erőbehatás kell de a vékonysága miatt a felső résznél megtörik.Visszahajlítani nem lehet!Mondjuk nem farzsebben kell hordani egy telefont.
2014. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 18:01

Bazki minden hajlik ha elég nagy erőhatás éri. Gondolkodni tényleg luxus?? Bármelyik telefont ketté lehet törni puszta kézzel. Ebben semmi újdonság nincs. Pusztán volt pár barom aki ráült a telefonjára és feltűnt neki, hogy nem bírja a hájas nagy seggét.

Aztán jöttek a további barmok akik bazi nagy erővel meg tudták hajlítani. És ezt videóra is vették. A sok birka meg ezen pörög.

Az apple csinált egy hajlítási vizsgálatot és ott kiderült, hogy baromi nagy erőhatás kell ahhoz, hogy meghajoljon.

Igen, ha ráül a baromja, akkor meghajlik, de nem csak az iPhone.

2014. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép az iPhone 6 nagyon *.* . :-)Arany színben láttam több ember kezében Münchenben .
2014. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

nekem már 2 hete van iphone 6, iphone 5s-t cseréltem le, szerintem jó telefon, nekem eddig nem volt gondom ezzel a meghajlás dologgal pedig farzsebben hordom, az viszont tény hogy az 5s teljesen jól elvolt a zsebemben, a 6 viszont sokszor olyan hogy érzem hogy ott van, elég nagy már, de még nem hajlott meg, szerintem a sima 6ot nem érinti ez a dolog, a 6plus-t talán

5s után nem tűnik olyan nagy váltásnak egyébként a felhasználói élmény, kb ugyanolyan gyors mint az 5s volt

viszont az ios8+a yosemite együtt nagyon jó, szuper funkcióik vannak ha együtt használod

2014. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Az 5s-t cseréltem le rá.

Nekem az 5s jobban tetszett összességében, viszont ennek még 3napot ia bír az akkuja így most jól megvagyok vele.

2014. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Igor Igorovics ***** válasza:

Az Apple tulajdonosok szinte mindig elégedettek a termékkel, nem képesek felfogni, hogy lehet venni tőle tőle jobbat olcsóbban. :)


Egyébként tényleg csak a 6s-nél voltak bendgate problémák, meg azt hiszem a samsung galaxynote 4-nél, érdekes mód az oly lenézett lumiáknál egyiknél sem. :)

2014. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lumia 820-am ia van. Eltekintve 1-2 irritáló dolgától. Wp8.1-nek én is jobban szeretem amúgy.
2014. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!