Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még esély az SG S2-m...

Van még esély az SG S2-m újraélesztésére?

Figyelt kérdés

A Minap befagyott a telefonom, azt hittem csak a szokásos.. de miután akku ki majd bekapcs, a pin kód beírása helyett azt írta folyamatosan hogy a touchwiz felület leállt, majd újraindult.

Akkor néztem egyet, akku megint ki, bekapcs.. folytatja ugyanazt, pin kódot nem kér, csak bejön a lezárókép (feloldásra nem reagál) értesítés menüt letudom húzni, de kb pár másodperc és megint újraindul, samsung logo mutatkozik, majd elsötétül és megint ismétlődik folyamatosan.


Ötletek? telefon kuka? Soft reset vagy hard reset segíthet?

Adatkábellel gondolom így esélytelen a cuccokat is átmentenem...


Előre is köszi a segítséget!



2014. okt. 19. 05:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem esélytelen.Sőt!

A kuka előtt meg kellene próbálni,hogy rátolsz egy gyári,4.1.2 rom-ot.

2014. okt. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És ezt mindig megtudod nekem írni, hogy miként?

Logo képernyőig megy csak, Adatokat hogy és a gyári 4.1.2 romot ilyenkor, hogy be se kapcsolt ugyancsak hogy?


Köszi!

2014. okt. 19. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!