Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megbánnám, ha...

Szerintetek megbánnám, ha vennék egy iPhone-t?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nagyon sokan monjdák, hogy az iPhone sz*r...de vannak olyanok is akik szerint meg jó. Segitsetek! :(

2014. okt. 24. 12:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
36%
Igen, megbánnád.
2014. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem, hogy miért?
2014. okt. 24. 13:02
 3/51 kérdező.. ***** válasza:
45%
Nagyon megbánnád,mert feleannyi pénzért jobb androidosat kapsz.
2014. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
38%
Az iOS a legjobb nincs nála jobb. A sok android fan mondja hogy szar,mert nincs rá pénzük vagy azt hiszik hogy az android az hű de nagyon jó
2014. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 kérdező.. ***** válasza:
61%
A sok iphone fan pedig azt hiszi hogy az IOS körül forog a világ...
2014. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 Zakathol ***** válasza:
72%

Ezt a kérdést bánd inkább, hogy feltetted.

Ha nem tudod megállapítani saját magadtól az interneten fellelhető milliónyi információból, hogy egy rendszer megfelel-e neked vagy sem, akkor ne is vegyél inkább semmit.

2014. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
52%
Az iphone divat termék. Számítsd bele hogy fele annyiba kéne kerülnie a tudása alapján.
2014. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
38%
4# nekem volt iphone 4s-em, de váltottam androidra ami sokkal jobb mint az ios. 9mm-nek pedig igaza van az iphone divattelefon a sok buta ember csak azért veszi meg, hogy menőzzön vele. Kérdező az iphone helyett inkább Nexus 6-ot vegyél nem fogsz benne csalódni azt garantálom.
2014. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Zakathol ***** válasza:
100%

"az iphone divattelefon a sok buta ember csak azért veszi meg, hogy menőzzön vele."

Mikor értitek már meg, hogy ez nincs így?

Igen, van sok ember aki azért veszi meg amit fent említetek, de attól még nem mindenki ilyen. Tudod, minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár...


Meg kellene érteni, hogy minden termékkategóriában van olyan, hogy "prémium". Autókban, hi-fiben, hangszerekben, bútorban, de még wc-csészében is. Az esetek 90%-ban egy prémium kategóriás termék sem nyújt többet a nem prémium kategóriás társától, de attól még drágább. Igen, ebből kifolyólag van olyan aspektus amiből túlárazottnak lehet tekinteni, de attól még hülyeség "szar"nak tartani, mert nem az. Egyszerűen így árazzák be és kész. Aki meg tudja/akarja az megveszi, és hidd el, hogy bőven van akinek az iOS az összes hibájával sem okoz csalódást. A telefonom és a TV-m is volt már szervizben, cserélték is mindkettőt, mégsem okozott csalódást, mert van annyi agyam, hogy felfogjam: a mikroelektronika nem hallhatatlan és van gyártási hibaszázalék.

Én szeretem az Apple rendszerét, mert olyan kényelmi megoldásai vannak amik az én igényeimet teljesen kielégítik, innentől kezdve azt hiszem nem azért vettem meg őket, mert menőzni akarok velük, hanem egyszerűen szeretem őket használni. Ennyi.


Lehet ellenérvelni, csak a hülyeségeket próbáljuk meg mellőzni.

2014. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
44%
Ha lenne agyad nem vennéd meg ilyen abszurd áron. Mit tud amit egy komolyabb androidos mobil nem? Ha nem lennél elfogult akkor eszedbe se jutna megvenni.
2014. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!