Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijöttek az új iPhone-ok...

Mr.The Colonel kérdése:

Kijöttek az új iPhone-ok árai. (6,6Plus). Melyiket vegyem meg szerintetek?

Figyelt kérdés

Az Apple Magyarország tegnap tette közzé az itthoni iPhone(<3) árait.

Az iPhone 6 : 220K

Az iPhone 6 Plus : 250K

Én jóval drágább telefonra számítottam, így 270K-t raktam félre az új telefonra, és mivel ilyen olcsóak lettek nem tudom eldönteni melyiket vegyem meg. Erre a dilemmára várok segítséget!



2014. okt. 25. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

"ilyen olcsóak lettek"


Lol.


Egyébként amelyik jobban tetszik.

95%-ban ugyanaz, de a 6 Plus kijelzője jóval nagyobb.

Valakinek ez előny, valakinek ez hátrány, mi nem tudjuk, hogy te melyik csoportba tartozol, szóval nem tudunk segíteni.


6 Plus-nál előny az OIS, a magasabb PPI meg szabvány felbontás (szóval a videók mindenképp jobbak a Plus-on), és jobb üzemidő a nagyobb aksi miatt.


De egyik sem olyan fontos, mint a kijelző mérete, az alapján dönts.

2014. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszod, ment a zöld kéz.:)
2014. okt. 25. 14:34
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted diliházból szöktem mert Apple-t veszek. Jogos, elfelejtettem, hogy most Magyarországon vagyok, és tele van ilyen kis élősködőkkel.
2014. okt. 25. 14:40
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

A tárhelyet is vedd figyelembe. 270-ből kijön a simából a 64-es, viszont a plusból csak a 16-os.

Szerintem ez is fontos szempont.

2014. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jogos. De eddig nekem mindig 16 gigás volt, s egyszer sem fordult elő az évek során, hogy kevés lett volna a 16 Giga. Így ezt nem tartom igazán fontos szempontnak.
2014. okt. 25. 14:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor már csak az marad, hogy melyik méret neked a megfelelőbb.

Nekem már az 5" is kissé nagy. Ha most vennék telefont és iphone-t, akkor a simát venném ez miatt.

2014. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából elég komolyan gondolkozok a Pluson, de nem tudom így elképzelni mekkora lenne kézben. Jó lenne megtaperolni, de nem tudom hol nyílna erre alkalmam.
2014. okt. 25. 15:12
 8/12 Zakathol ***** válasza:
60%
Hát akkor várd meg míg meg lehet majd taperolni. Az APR-ekben meg fogod tudni fogdosni.
2014. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem 6plusom lesz.

Eleinte ha eddig kicsi telefonod volt, akkor szokatlan lesz a méret, de megszokod, ha ezt választod. Ha a sima 6ost valasztod akkor nem lesz ezzel probléma, de mekep a +jobban tetszik.

2014. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 trabi.. válasza:

Szerintem hogyha igy dobalod a szazezreket akkor most azonnal vegyel egy repulojegyet valahova ahol van mar iphone es nezd meg, nehogy nekunk valami tortenjen a kis lelkeddel. Mi neked neheny szazezer.

Ja hogy ez ma magyarorszag. A huto ures, az autoban nincsen benzin ( tisztelet a kivetelnek), de iphone az ott van a zsebben.szánalom

2014. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!