Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem használnak kijelzővédő fóliát az emberek? Amikor a legegyszerűbb megoldás karcok ellen? Eladáskor sokat számít milyen állapotban van a telefon, nem? Ez igénytelenség?

Figyelt kérdés
japánban mindenkinek van fólia a telefonján, táblagépén itt meg senkinek, de miért?

2014. okt. 25. 18:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Az enyémen mindig volt/van/lesz.Most épp matt fóliám van, ezt annyira nem szeretem mint a simát mert ez tényleg rontja a képminöséget.El se tudnám képzelni fólia nélkül az ilyen cuccaimat.Eladáskor is sokat segít hogy full karcmentes a képernyöje.
2014. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
64%
én ahogy kiszedtem a dobozból az volt az első hogy leszedem
2015. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan ember a világon, aki a gyári reklámfeliratos fóliát használja kijelzőfólia gyanánt... persze, hogy azt mindenki leszedi...

Üveg kijelzővédőt is lehet kapni, azon még az ujjad és a por által húzgált karcok se látszanak, mint a rosszabb minőségű fóliákon.

2015. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Neuhauser László ***** válasza:
59%

Nekem volt rajta, de felesleges

A fólia jobban karcolódik, mint a GGlass3 , a törés ellen meg tökmindegy, hogy van-e fólia

inkább egy univerz.tok, mint egy fólia, abban jobban védve van

Egyékbént meg múltkor 30km/h - val tekertem az aszvalton, amikor a biciklikormány magasságából leesett a telefon pont rá az aszfalt útra (ökörszarvas versenybicikli egyébként)

Semmi baja nem lett, egyetlen picike "horpadás" de ha nem mutatom észre se veszik

Huawei P7 egyébként

2015. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Első gondolatom az volt miután megvettem a Sony Z2-met hogy egy xpro üvegfóliát rendelek gyorsan. 4hónapja csücsül elöl-hátul. Elöl van 2 apró hajszálkarc a fólián és ennyi. Tokot nem igazán szerettem volna venni rá,mivel akkor eltakarná a világ legszebb dizájnjával áldott telefonját.
2015. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Neuhauser László ***** válasza:
59%

Nekem belebújtatós "univerzális" tokom van, amikor használom, kiveszem belőle és tok, fólia, stb nélkül használom, baj még nem volt belőle

Leszámítva a kető kommenttel feljebb olvasható esést (Na ha attól nem lett baja......

Dobálni meg nem dobálom, hogy bármi baja legyen

2015. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a többség használ, ez a kommentekből is kiderül.

Én viszont nem használok se fóliát se tokot (így is elég nagy péklapátok lettek a telefonok, tokkal pedig még vastag is lesz....) Nekem még nem lett karcos a képernyő (az üveg hátlapon lett 3 kissebb karc, nyilván amikor lerakom az aztalra...), pedig 1 telefont általában 3-4 évig használok. Az hogy eladásnál mennyit számít a hátlapon lévő 3 karc nem tudom, mert használat után nálam a fiókban kötnek ki a telefonjaim, nem adom el őket, még a legelső telefonom is megvan. :)

2021. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem igénytelenség. Egyrészt itt, Magyarországon a legtöbb ember szegény és addig használja a telefonját, amíg nincs valamilyen nagyobb hibája vagy elavul. A használt értékesítés nem szempont. A többségnek 100e alatti telefonja van, nekik egy jobb minőségű védőfólia is többlet kiadás. Függetlenül ettől: Én használok védőfóliát, amit sajnos cserélni kell 3-4 havonta.
2022. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van már ütésálló fólia is. Kicsit drágább, de megéri. Én 7500 Ft-ot fizettem érte, pofára esett azóta többször is a telefonom, de a fóliának semmi baja.
2022. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!