Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 5-öt venni?

Megéri még iphone 5-öt venni?

Figyelt kérdés

#Apple #iPhone #iPhone 5 #iphone menő
2014. okt. 29. 13:13
1 2
 1/13 kérdező.. ***** válasza:
0%
Nem.
2014. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért? Ne samsungosok meg androidosok irjanak már.
2014. okt. 29. 13:19
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Minek menőzöl itt? Ha csak egyféle választ fogadsz el akkor minek kérdezed meg?
2014. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

miért? te minek írogatsz? sosem használtál még iPhone-t, honnan tudod, hogy nem éri meg? ennyi erővel a te válaszod, illetve gondolom az elsőé se ér semmit...:D


ha a kérdés arra irányul, hogy nem-e lassú, régi, akkor a válasz nem, így érdemes megvenni...én nem túrkálok senki pénztárcájába, és nem mondom meg, hogy ki mennyiért vehet telefont...:D nektek is ezt kéne tenni...ha meg gyakorlati tapasztalatotok nincs, akkor inkább ne szóljatok hozzá...

2014. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. Szeretem azokat a válaszokat amikor nem tudnak indokolni csak mereven ellenálnak valamitől és esz nélkül irogatnak. Ha leirtátok volna (mint a 3-as)nhogy miért nem akkor talán komolyan is vettelek volna. Egyébkent eprégen enis mereven ellenáltam az apple termékektől, és énis ész nélkul mondtam h szar meg minden de miutn megvettem az első apple cuccomat fél éve, ez az érzés elment teljesen. Szerintem nincs nála jobb márka. És az tényleg nagxon menőzés h egy 2 éves telefonról kédezem h megéri e meg venni, de ti tudjátok. Meg minek menőznék, senki se ismer itt. Jol an hiszek nektek 1-2 :)
2014. okt. 29. 13:38
 6/13 Mr.The Colonel válasza:

Nekem most egy 5 volt. Sosem volt használata során semmi baja. Szerintem simán megéri venni, nagyon szerettem.

És emellett a szervizelését nagyon szeretem. Arra figyelj hogy ha nem újat szeretnél venni, törekedj rá hogy garanciás legyen. :) Az Apple telefonjaikat bármilyen probléma esetén azonnal cserélik. Nincs szerviz, huzavona meg "Pestreküldés" 2 hét várakozás meg hasonlók. Beviszed, 3 nap múlva mehetsz a teljesen új készülékért. Nem áll szándékomban ócsárolni a másik mobilokat, de a Samsung rendszeresen addig húzza a szervizet még a garancia végéhez nem ér. És ez tapasztalat.

2014. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Én azon akadtam ki hogy azt írtad hogy droidosok meg Samsungosok ne írjanak, ebből az jött le hogy csak egyféle vaszt fogadsz el. De akkor szépen leírom. Vegyünk egy átlagos használt árat. 80 ezer forintért kapsz egy telefont ami nem tud semmit ami indokolná az árát. Csak egy megnövelt kijelzőjű 4S. Olcsóbban is találsz nála jobbat. Ott van a Samsung Ativ S I8750. Nagyobb a kijelzője mint az iPhone 5-nek. A Windows Phone 8.1 hibátlanul fut rajta. Akkor minek fizetsz többet egy rosszabb készülékért? És még nem is említettem, hogy a SIM-kártyádat le kell vágatni hogy beleférjen. Lehet hogy kevesen tudják de nem lehet rá átküldeni semmit. Csak egy példa: egy barátom iPhone 4S-ére kellett volna átjuttatnom párszáz képet, de nem tudtam mert bluetoothon nem lehet rá átküldeni, és a laptopra nem rakta fel az iTunes-t. Zenéket is csak pénzért lehet rá letölteni vagy gépről rá lehet tenni, de az nagyon sok idő. A 64GB belső tárhely nem bővíthető, ami hátrány a többi telefonhoz képest. Sok app fizetős rá ami más platformokra ingyenes. Tehát láthatod, hogy a semmi olyan tulajdonsága nincsen ami indokolná az árát. A mindennapokban sok gondot okoz, alapvető dolgokra nem képes. De ha még ezután is tudsz valami érdekeset írni, kiváncsian várom.
2014. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

annyi a gáz az Ativ S-el, hogy jóval kevesebbet tud...:D mondtál volna valami lumiát, azon legalább van ingyenes offline navigáció, és akkor máris jobban állna a dolog...:D

a többi meg csak üres találgatás...érdekes módon, nekem nem kell iTunes, ahhoz, ha a képeket le szeretném szedni róla...rendesen megjelenik külső meghajtóként...zenerárakást meg nem tudom...nekem valahogy jobban fekszik egyszerre az összes kívánt számot kijelölni, majd egyben rárakni iTunes-al, mint mondjuk 10 mappányi zenei albumot átnézni egyenként, ha nekem mondjuk abból a 10 albumból nem kell az összes zeneszám...az máris 10x több melő...biztos az a gyorsabb...:D vagy neked rendszertelenül, ömlesztve 1 mappába van az összes zenéd és albumod a gépen? mert akkor esetleg ugyanott lennél, de semmivel sem lenne gyorsabb...:D

2014. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretsz kötekedni sebaj ráerek. :) Én úgy csináom hogy ha tetszik egy szám akkor azt letöltöm pc-re, majd átmásolom a telefonra.
2014. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszônom
2014. okt. 29. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!