Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S vagy sima 6-ot...

Iphone 5S vagy sima 6-ot érdemes most megvenni?

Figyelt kérdés
tud annyival többet amennyivel többe kerül?
2014. nov. 2. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima hat. Még ha nem is tud annyival többet, nagyobb a dicsekvés-faktora!
2014. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor elég lesz az 5s :D


nem dicsekedni akarok hanem egy jó telefont.. :)

2014. nov. 2. 21:11
 3/5 Serbán Hunor válasza:
Szerintem nem érdemes mert én láttam egy videot amin egy férfi elment túrázni és lehajolt hogy bekösse a cipőjét és amikor haza ért az Iphone 6-osa elgörbűlt. 5S sem érdemes vanni mert ha egyszer leesik akkor a képernyője összetörik. És egy képernyő csere többe kerül mint maga a telefon.
2014. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a 6. Nem menőzésből, de pl kényelmesebb rajta netezni mert nagyobb-> nagyobb betük->könnyebb és kényelmesebb olvasás.
2014. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

haha 3-as :D mit vegyen akkor ebben az árkategóriában, ami ha leesik, nem törik szét? :D ja, hogy nincs ilyen? :D


szerintem is elég az 5S.

2014. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!