Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon legfeljebb 40...

Okostelefon legfeljebb 40 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Egy barátom kérdezi, aki elhagyta a telefonját, és a szülei javaslatára okostelefont akar venni.


Csakhogy ő, jobban mondva az anyja, a 30 ezret is sokallja egy pl. Sony Xperia M-ért. Tapasztalataim alapján, az alatt az árkategória alatt nem érdemes vásárolni, mert telefonáláson kívül nem sokra fogja tudni használni.


Esetleg mások tapasztalatai ilyen téren?


Egyébként feltöltőkártyás, T-Mobile-os telefont venne. Én már néztem a kínálatot, idáig az Xperia M tűnt neki a legszimpatikusabbnak, ami ugye, nem egy mai darab.


Szeretnék minél teljeskörűbb tanácsot adni neki ebben.



2014. nov. 5. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Előtte kaphatunk egy listát arról hogy mire használná?
2014. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Internetezést, zenehallgatást, YouTube-ot említett, mást nem nagyon, a mobilinternet sem szempont neki (főleg feltöltőkártya esetén).
2014. nov. 6. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

ezeket csak most hiszed. aztán használni szeretné erre is, arra is, és méltatlankodik, hogy milyen ócska készülék.

a Nagymutternak lehet venni csak vészhelyzeti telefont olcsón, de egy fiatalnak ez nem működik.


szélsebes, sokat tudó telóhoz bizony még spórolni kell (tanácsos)


látom a környzetemben, hogy aki kici, ócccó telefont vett, az mind megbánta.


ugyanis evés közben jön meg az étvágy.

2014. nov. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában Lumiát érdemes venni, azok egy év múlva is használhatók lesznek (Lumia 520, 530, de leginkább 630/635).
2014. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
galaxy ace 3-at vettem vadi újonnan 18 ezerért, ace4-et vettem 30-ért két hetesen. T- mobilosak. ezek előfizetésesek. a dominónál 60 az ace4 és kicsivel kevesebb az ace3.
2014. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!