Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó ennyire a Lumia?...

Miért jó ennyire a Lumia? Miért ajánlják ennyien?

Figyelt kérdés

Nem volt még soha, de új telefont szeretnék venni és Lumia is megfordult a fejembe.

De nekem nem tetszik az a asztalberendezése vagy miaz.

Nem tudom miért ajánlják ennyire. Talán lehet rajta ingyen netezni vagy mi? Nem értem mi jó benne.



2014. nov. 8. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Én sem tudom miért vannak annyira oda érte, senki sem vesz ilyen mobilokat, mert halott a rajta levő rendszer
2014. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha neked nem tetszik, ne vedd meg - ez a te döntésed.
2014. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Azert mert egyszeruen jo. En Androidrol valtaotam wp-re, Amerika az android mellett.
2014. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Az egyszerűsége és igénytelensége miatt.
2014. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
senkit nem ismerek aki ért hozzá lumiat ajánlana, rohadtul egy alja cucc, viszont olcsó, a szegények telefonja
2014. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

#5


Akkor nem ismersz hozzáértő embereket.

Nem a kedvencem a WP8, inkább Android fan vagyok, de egyértelműen egy jó rendszer, bár vannak hibái.

Stabil, gyors, sokáig támogatott, egyetlen igazán nagy hátránya, hogy az App Store és Google Play-hez képest elég kevés alkalmazás van rá.


És amiért sokan ajánlják: rengeteg ember 30k-t vagy még kevesebbet akar kiadni telefonért, ennyiért nincs olyan Androidos telefon, ami használható lenne, egy darab hulladék az összes (Samsung Galaxy Pocket Neo és társai), míg a Lumia 520 ennyiért nagyon korrektnek számít.


Ha neked nem tetszik, ne vedd meg, ilyen egyszerű.

De egyébként biztos vagyok benne, hogy ha a fikázók kipróbálnák pár napig, többségük azt mondaná, hogy mégsem rossz rendszer.

2014. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Igor Igorovics ***** válasza:
2014. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Keressek én is androidos ajánlott teszteket?
2014. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Igor Igorovics ***** válasza:
19%
Egy szóval sem mondtam, hogy minden androidos készülék rossz lenne, a kérdés az volt, hogy miért ajánlottak a Lumiák, erre érkezett a válasz. A 930 felveszi a versenyt bármelyik androidos flagshippel, ráadásul jobb áron, közép és belépő kategóriában pedig nagyítóval kell keresni normális androidos készüléket.
2014. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

szegenyek telefonja a sok olcso gagyi noname droidos cucc amit 10k-ert dobalnak utanad

a #6 az utolso mondatban leirta a lenyeget, a sok 10 eves droidfan igazan levehetne idonkent a loszemuveget...

2014. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!