Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még iPhone 4-et venni?

Érdemes még iPhone 4-et venni?

Figyelt kérdés
Üdv! Ismerősöm árul egy másfél éves, kártyafüggetlen, 16 Gb-os iphone 4-et tartozékokkal stb-vel 40000 forintért. Hibákról nem írt azt írta jó állapotú. Nyilván megnézném vásárlás előtt. Viszont nekem van telefonom amire nem szeretném lecserélni. El lehetne adni jobb áron az iphone-t vagy hagyjam mert bukó vagy csak nullszaldós lenne?

2014. nov. 14. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha találsz egy balekot, akkor el lehet passzolni 40-ért többért, de ma már senkinek nem tudnám ajánlani a beszerzését. Már nem támogatott, és iOS7-tel sajnos lomha is szegény. Esetleg, ha iOS6 van rajta, akkor lehet magasabb áron tudod eladni, sosem lehet tudni:D
2014. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem igazából sose volt iphone-om, egyrészt mert fiatal vagyok másrészt mert nem olcsó az új ára. Nem tudom milyen ios van rajta. Mit kell egyébként megnézni, átvizsgálni vásárlás előtt?
2014. nov. 14. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
így van, 45-ért már mondjuk nagyon nehéz lenne eladni, inkább a 40 az esélyes, ha egyáltalán kell valakinek, szóval nem érdemes megvenni.
2014. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
4-nél amúgy a leggyakoribb gond az a home gomb elkoszolódása volt, és így nehezebben reagált egy idő után a nyomásra. más olyan speciális gondja nincs, de szóval inkább hagyd.
2014. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most néztem az interneten legtöbbje 45000 körül van, de láttam 50-60 ért is "fóliával" (gondolom rárakott valami olcsó fóliát). Szóval abszolút nem érné meg?
2014. nov. 14. 22:05
 6/11 anonim válasza:
24%

A mobil telefonok rendkívül gyorsan avulnak el. Ezt csak a tulajdonosai nem tudják.

No jó, nem elavulnak, hanem amortizálódnak. Leértékelődnek, jön helyettük jobb, többet tudó. Néha egy elem/kijelző csere egy két éves telefonban többe kerül, mint maga az új telefon mindenféle hajdan eélképzelhetetlen extrával.

Hogy értsd, a napokban jött be Hongkongból egy 4 magos procis, 13mP-es kamerás telefont teljes árban 22 ezerért.

PErsze mondhaod, neked csakis más cucca kell, amit már használt épp ennyiért.

Magánügyed.

Kicsit fokozom, egyfajta sznobizmus is a telefon. Azt mondod, ott az az alma, igaz más már leejtette, és hordta. Vacak is az aksija. Itt-ott repedt.

De fele annyiból tízszer jobbat kaptam volna. Ájfon 6 kinézetben, vagy ahogyan akartam volna.

Melyik táborba állsz?

2014. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én nem szeretném használni, mert nekem van egy amit újonnan vettem, én megvenni kipróbálni aztán jobb áron elpasszolni szeretném. (Max. akkor tartanám meg ha sokkal jobban megtetszene mint a droid). A hongkongi és egyéb távol keleti telefonokkal az a bajom, hogy ha tönkremegy valami hova viszem garanciába? egy iphone t beviszek, hogy ez a baja és javítják, mellesleg szinte mindenhol van szerviz. Volt ZTE-m soha többet nem veszek mert a szerviz is vacak volt meg a telefon is pedig papíron jó volt a tudása az ára is jó volt csak épp hamar tönkrement. Persze nem azt mondok, hogy az összes ilyen de azért jócskán akad.


Szóval 48-50 ért nem lehetne eladni?

2014. nov. 14. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
"én megvenni kipróbálni aztán jobb áron elpasszolni szeretném" Jobb áron nem fogod tudni eladni.Oké, hogy sok a birka de azért ennyire nem.Megveszed 40-ért legjobb esetben is csak 45-ért tudnád eladni,de inkább vagy annyiért amennyiért vetted,vagy mégkevesebbért.Ne egy 4 éves készülékkel próbálj üzletelni, mert 100% hogy mínuszba leszel a végére.
2014. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

így van, sajnos aki felteszi 50ért, az árulhatja egy jódarabig, annyiból már simán egy 4S-t is lehet kapni.

amúgy 6-os kíváncsi vagyok, meddig bírja az a 22ezres csodatelefon :D ne egy kínai gari nélküli akármivel hasonlítsunk már össze egy 4 éves használt telefont. nem mondom, hogy ugyanaz, de ahhoz is szerencse kell, hogy jobban járj vele, mint egy használt telóval. :D

2014. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2014. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!