Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még iPhone 4-et venni?

Érdemes még iPhone 4-et venni?

Figyelt kérdés
Üdv! Ismerősöm árul egy másfél éves, kártyafüggetlen, 16 Gb-os iphone 4-et tartozékokkal stb-vel 40000 forintért. Hibákról nem írt azt írta jó állapotú. Nyilván megnézném vásárlás előtt. Viszont nekem van telefonom amire nem szeretném lecserélni. El lehetne adni jobb áron az iphone-t vagy hagyjam mert bukó vagy csak nullszaldós lenne?

2014. nov. 14. 21:46
1 2
 11/11 Winsky ***** válasza:
Nekem iPhone 4-em van, most akarom lecserélni 5S-re vagy 6-ra. Szerintem 4-et semmiképpen sem éri megvenni, főleg nem használtan. iOS7 lassú rajta, néha laggol, és nem futnak rajta a legújabb, legjobb appok.
2014. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!