Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri WP 8.1-es telefont venni?

Megéri WP 8.1-es telefont venni?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy nincs annyi alkamazás,játék rá,mint androidra. Tudom ,hogy megkapják a win 10-et és akkor kicsit olcsóbb lesz és talán több alkalmazás is lesz rá. De az 2015-ben lesz (lehet az is ,hogy 2015 végén) és annyit nem akarok várni . Amúgy meg nagyon fasza,nem szarja össze magát,gyors és optimalizált.

Telefonnál számomra a legfontosabb a szórakozás ,megbízhatóság és használhatóság.


Amilyen telefont néztem ki magamnak: WP: NOKIA Lumia 630 és az Android: ALCATEL onetouch Idol mini 2S.


WP Jó: megbízható,gyors,támogatott frissítések szempontjából,jól kidolgozott szövegszerkesztés -dokumentum olvasás

Rossz: drága (olcsó készülékben nincs 1gb ram) ,vaku hiánya sok olcsó telón (Nokia lumia 630,530,520,635) , kevés játék.


Hardver,felszereltség,ár,kinézet alapján:

Alcatel OT Idol Mini 2S : Jó: sok játék,alkalmazás,vaku

Rossz: Sokat tud akadni,frissítések szinte alig vannak,



2014. nov. 14. 22:05
 1/4 akoslaszlo ***** válasza:
72%
...És mit szólsz a Lumia 930-hoz? Ez szóba sem jöhet?
2014. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lumia 625 vagy 925

mindkettőben van vaku és egyre több játék jön hozzájuk

(ui: nekem 925 van)

vagy samsung galaxy s2 (az egyedüli androidos telefon ami normális nagyságú erős és nem szar be fél éven belül)

2014. nov. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
930?? Nem mindenki teheti meg magának ,hogy ilyen drágán vegyen telót. 925 is drága nekem 20 ezerrel.
2014. nov. 18. 19:28
 4/4 anonim válasza:

Lehet hogy már döntöttél, DE:

A nokiákba az 512mb ram kb annyi, mint egy androidba az 1gb, mert sokkal kevesebbet eszik meg a rendszer, ezért sem raknak csak a drágább készülékekbe többet.. alkalmazás is elég sok van már rá, nézz csak körül az áruházban. A vaku hiánya tényleg rossz, ez nekem sem tetszik.. Dehát ez van.. Alcatelt én nem vennék, csak rosszat hallottam róla (én is azt akartam venni, csak nem a minit.. így elég sokat olvasgattam róla).

2014. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!