Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520 le fagy...

Nokia lumia 520 le fagy telefonálás közben, ötletek, hogy miért csinálja, vagy hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Telefonálás közben lezár a képernyő és nem tudom feloldani sehogy sem, addig amíg a másik le nem teszi, utána minden jó. Viszont én nem tudom kinyomni és nem tudok vele mit csinálni. Mi lehet erre a megoldás?

2014. nov. 26. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ilyet nem csinál, nekem is 520 van. Fülemhez téve elsötétül (lezár?), de ahányszor elemelem a fülemtől telefonálás közben, már fel is villan a hívás közbeni képernyő. És ez most attól független, hogy a leghosszabb időre van állítva a zárolás (5 perc), valamikor 20 percig is beszélek, és nem záródik úgy le, hogy nem tudom feloldani. Lehet szoftverkínja van, garis még?
2014. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Lumia.
2014. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is 520 Lumiám van. Próbáld ki azt ,hogy ki kapcsolod a telefont, kiveszed az aksit, vársz kb. 5 - 10 percet és vissza teszed az aksit,bekapcsolod a telefont. Kiveheted a kártyákat is amikor az aksit kiveszed de nem feltétlen muszáj.

Ez egy gyógymód szokott lenni. Általában hetente javasolt lenne egyszer teljesen kikapcsolni minden telefont egy fél órára. Én havonta min. egyszer megteszem ezt a kikapcsolásos műveletet.

2014. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hány percig tartod kapcsolva, nem tudom, honnan veszitek ezt a baromságot. Egy szoftver nem "pihen". Talán csak lehűl a hardver, de ez készenléti állapotban jelentéktelen hőmérsékletű. Egyszerűen újra kell indítani, ez lett volna a következő tippem. Nekem a videók szoktak beszarni rajta 1-2 havonta. Decode error üzenettel fogad. Ez a rendszer úgy ahogy van, egy nagy kalap szar, köszönjük Microsoft.
2014. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy véletlenül megnyomtad a lezáró/bekapcsoló gombot telefonálás közben?

(Én így jártam nem olyan rég a 820-asommal, és akkor tapasztaltam hasonlót, mint te.)

2014. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem a kozelsegi erzekelo is lehet hibas

probald ki hogy megcsengetsz valakit es az ujjad elhuzod az erzekelo felett

2014. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már újra indítottam párszor, aksit is kivettem.

Igen, eddig nekem is úgy volt, hogy világított mikor elvettem a fülemtől meg minden, de egy hete megzakkant.

Illetve nem nyomta le közbe a zárgombot, próbáltam kioldani is,illetve nem egyszer fordult elő, hanem egyfolytában:D

Szerintem andrysh válaszában lesz valami, mert raktam fóliát a képernyőre és azóta nem jó, lehet azt kellene leszednem és jó lenne, na majd megpróbálom, azért köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 27. 11:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg a fóliával van gond.

Az enyémen lévő fólia ki is van vágva azon a részen is. (Valószínűleg nem véletlenül.)

2014. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Enyémen is.
2014. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Leszedtem a fóliát azóta úgy tűnik megoldódott a gond!! :)
2014. nov. 30. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!