Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok nőknek?

Figyelt kérdés
A következő szempontoknak kellene megfelelnie: 2 évig hű társam legyen, készítsen jó fotókat, ne akadjon internet böngészés közben. Játékra nem használnám. Office programhoz kapcsolódó fileokat és könyveket gyakran olvasok telefonon. Azt gondolom nem nagyok az igényeim, viszont a sok telefon amit próbáltam még az én felhasználási szintemen is akad. Összeghatár 120.000 Szerintetek?

2014. nov. 29. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

120.000?iPhone 5c-t ajánlanám,nagyon jó-nekem 5S van,nagyon jó telefon,megéri az árát.

Androidban csak Nexus,talán Nexus 5-öt tudnál venni,az is nagyon jó,de Samsungot semmiképpen se vegyél.

Nokiákból 920felett nagyon jók,megbízhatóak.

2014. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sony xperia SP . bár az már kifutó ezért egy 60.000 ft ért meg is kaphatnád . én személy szerint a nagy telefonokat szeretem erre pedig a Sony xperia Z ultra-t ajánlom . de az viszont nem fényképez jól :/ De a sony xperia Z1 is nagyonjó sőtt az még jól is fényképez !

:)

2014. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!