Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony vagyok, fogyni nem...

Vékony vagyok, fogyni nem szeretnék, de hízni sem. Ugyanakkor izmosodni igen. Gyúrok gyakran, de kellene valami táplálékkiegészítő! Mit ajánlanátok? Scitec termékből melyik jó nőknek a testépítéshez, izmosodáshoz? 24L

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
izmosodni nem lehet tömegnövekedés nélkül :(
2013. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Izmosodni úgy tudsz, hogy a tömeged nő.
2013. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mármint úgy hízni, hogy zsírosabb legyek :)

Tehát inkább testépítés, edzés, mint a sok zabálás és úgy a hízás.

Többen mondták, hogy egyek többet, hizlaló kaját, mert hogy híznom kéne... de nekem ez nem nyerő :)

2013. aug. 17. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Előbb étrend kell, és abba az egészbe illeszthető be a kieg, mint részlet, ha szükséges. Nincs különbség férfi és női kiegek közt, max annyi, hogy a nők egy fogynivágyó célcsoportot képeznek, akiknek drágábban lehet adni ugyanazt.

Nem csak Scitec létezik, most jön a Myprotein, egy csöppet olcsóbban, nézz utána, vagy írj nekem.!

2013. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Gyúrok gyakran... ez vajon mi?

Ahogy mondták, először étrend, aztán edzésterv, aztán a tápkieg.

Szintén nő vagyok, engem érdekel az íz is a hatás mellett, így én a 100% whey protein professional-t ajánlom, nagyon sokat kipróbáltam, már csak ezt iszom. De előbb tedd rendbe az alapokat, mert össze-vissza edzegetés meg kajálgatás mellett csak pénzkidobás.

2013. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy először egy jó étrend, aztán jöhet a tápkieg. De az se baj, ha a tápkieg kimarad (max az edzés utáni turmix ami fontos).
2013. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

oké, írjátok, hogy kell hozzá egy jól összeállított étrend

De azt, hogy kell összerakni? Az ember számolgathatja a szükséges kalóriabevitelt ebből-abból kalkulátorokkal, de ahányféle kb annyi eredmény... most akkor menjek dietetikushoz? Hasonló helyzetben vagyok, valaki ha tud, légyszi segítsen! :)

2013. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!