Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vásároljak,...

Milyen telefont vásároljak, ami jó és megéri az árát? Drága telefon esetén biztosítás?

Figyelt kérdés

Régi okostelefonom (Samsung Galaxy ace) nemrégiben cserbenhagyott, így kénytelen voltam visszaállni az egyszerű kameranélküli, pötyögős telefonra.


Január környékén viszont szeretnék vásárolni egy nagyobb hangvételű készüléket. Erre az egész vásárlásra olyan 50-130 ezer forintot áldoznék. Ha már 100ezer forint feletti készüléket vásárolnék, akkor mindenképpen kötnék rá biztosítást (erről esetleg ha valaki tud valamit, szívesen elolvasom, amúgy T-mobile).


Elsősorban az érdekelne, hogy miket ajánlotok ár-érték ajánlatban. Én iphone-ra gondoltam, de utána olvastam, és most már úgy vagyok vele, hogy lehet nem feltétlenül éri meg az árát.


Használtam megéri-e vásárolni készüléket/vagy újonnan jobb?


21 éves nő vagyok: fontosságaim - legyen Wifi, jó elő-hátlapi kamera, játékok, néhány hasznos alkalmazás.


(szóval nincsenek nagy igényeim).



2014. dec. 7. 00:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jobban járnál a listámban említett telefonok közül valamelyikkel. Ha jó fotókat akarsz készíteni akkor vegyél fényképezőt :)
2014. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

[link]

original box-szal kérd, 110 rongy és ennyi volt ;) ez nem a szokásos lepukkant gsm-es, közel 1600 vásárlói vélemény és szinte 100%-ban pozitív vélemények!

2014. dec. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
garanciában mennyire korrektek? :)
2014. dec. 8. 11:15
 14/22 anonim ***** válasza:

Az iphone-ra nem tudom, hogy minek kéne bármilyen alkalmzást is venni. Kb ha valami nagyon speckó appról van szó, akkor. Egyetlen appért sem fizettem eddig és nem is loptam. Az összeshez ingyen jutottam hozzá, még az egyébként fizetősökhöz is.

El kéne már felejteni, hogy iOS-re (szinte) minden fizetős.

A Nokiával ott lesz a bajod, hogy arra meg pont nem lesznek meg a megfelelő appok.


Az android miért nem jó? Ne abból a gagyi samuból indulj ki, azt már ott elrontották amikor piacra dobták.

2014. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%: neked ezért mennyit fizetnek a sufniGSM-ek?
2014. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

kedves 15-ös válaszoló, semmit, egyszerűen segíteni akarok a kérdezőnek...pont az ilyen primitív gyökerek, mint te, miattatok írtam hogy közel 1600 ember pozitív visszajelzése nem semmi!

kérdező: el kéne olvasni a leírást amit küldtem...1 év gyártói + 2 év forgalmazói garancia van hozzá...azért mondtam hogy original box csomaggal vedd, meg mert akkor 3 év gari van hozzá, light boxszal jóval olcsóbb, de csak egy év gari van hozzá...meg én olyannal nem vettem, ekkora tételeknél mindig a legfelsőbbfokú boxszal kérem ami az original box...Én májusban a megjelenés napján vettem náluk Sony Xperia Z2-t és minden teljesen rendbe' volt, cserébe nem kellett annyit várakozni, mint a szolgáltatónál...

2014. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ez alapján szoktam nézni telefont, írja az oldal, hogy mennyi felhasználó szerint milyen plusz kiteszik a megbízható bolt plecsnit oda ahova kell, hogy 100%-ra biztos legyél benne... [link]
2014. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. Még januárig vacillálok, ugyanis addigra jön össze 100 ezer forint körüli pénz.
2014. dec. 8. 20:37
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem honor 6 ot vegyèl az edigitalban kartyafuggetlenul 105 ezer ft minden ft ot megèr gyors szèp kèpe van (8 magos processzor full hd kijelzö 3gb ram 4g kèpes
2014. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A ZTE Grand S2 is 4G-képes és nagyobb a kijelzője.
2014. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!