Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vásároljak,...

Milyen telefont vásároljak, ami jó és megéri az árát? Drága telefon esetén biztosítás?

Figyelt kérdés

Régi okostelefonom (Samsung Galaxy ace) nemrégiben cserbenhagyott, így kénytelen voltam visszaállni az egyszerű kameranélküli, pötyögős telefonra.


Január környékén viszont szeretnék vásárolni egy nagyobb hangvételű készüléket. Erre az egész vásárlásra olyan 50-130 ezer forintot áldoznék. Ha már 100ezer forint feletti készüléket vásárolnék, akkor mindenképpen kötnék rá biztosítást (erről esetleg ha valaki tud valamit, szívesen elolvasom, amúgy T-mobile).


Elsősorban az érdekelne, hogy miket ajánlotok ár-érték ajánlatban. Én iphone-ra gondoltam, de utána olvastam, és most már úgy vagyok vele, hogy lehet nem feltétlenül éri meg az árát.


Használtam megéri-e vásárolni készüléket/vagy újonnan jobb?


21 éves nő vagyok: fontosságaim - legyen Wifi, jó elő-hátlapi kamera, játékok, néhány hasznos alkalmazás.


(szóval nincsenek nagy igényeim).



2014. dec. 7. 00:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Iphone 4s lett a nyerő. Ismerőstől barátibb áron hozzá tudtam jutni. És imádom. :)
2014. dec. 18. 23:44
 22/22 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd van.
2014. dec. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!