Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakik tudtok nekem ajánlani...

Valakik tudtok nekem ajánlani fiatlaos, csajos telefonokat, ami lehetőleg stapabíró és csini?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd szülinapomra venni egy telefont. De nemtudok választani annyi sok van. Azt szeretném, hogy olyan telefonokat ajánljatok amik lehetőleg 30-35 ezernél nem kerülnek többe max. 40 ezer, de legyen legalább valahány gigás a memóriája (esetleg lehessel bővíteni gigás méretig), ne legyen tiszta fekete, tudjon fényképezni, videózni, legyen rajta bluetooth, esetleg infra, zenelejátszó, és USB-kábel mindenképpen, ja és fülhallgató. Szerintem ennyi. De ha valami még eszembe jut akkor még leirom. Lehet bármilyen típusú, csak ne sima vagyis, lehet felcsúsztathatós, kinyiható, érintőképernyős, meg még amilyen van. Előre is köszi mindenkitől aki fárad annyit, hogy segítsen nekem. Ja és főleg a tapasztalatokat, és az árakat is irjátok oda. Én a T-mobilba szeretnék venni minden képpen domino csomagban. Esetleg szabolcs megyén belül?
2010. febr. 1. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenki divattelefonnak tartja, de sztem a samsung s5230 neked való! érintőképernyős, bluetooth van rajta, kamerája is jó, a zenelejátszója nagyon jó!, én szeretem nagyon mondjuk én fiú vagyok és fekete van, de gyártják rózsaszínbe és fehérbe is, nővéremnek rózsaszín lg kp502je van és az is nagyon pöpec
2010. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike :) kedves vagy
2010. febr. 1. 19:01
 3/8 A kérdező kommentje:
és mennyiért vetted? :) mert arra nem válaszoltál!
2010. febr. 1. 19:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Még légyszives ajánljatok!!!!
2010. febr. 1. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
jah bocsi, előzö vagyok, 35.990ért vettem az enyémet a mediába függetlenül, szal nem tudom domino csomagban sztem 30 körül megkapod [link]
2010. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszike!
2010. febr. 2. 07:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Na légyszives irjatok már még!!!!
2010. febr. 2. 17:28
 8/8 anonim válasza:
Lehet késő, de a Sonynak, ha szétnézel, van ilyen fehér alapon piros virágmintás, tök jól néz ki... nekem fekete-zöld, S500i, bár nem kifejezetten csajos, de az infrán kívül minden megvan.... csak nem tudom a szériaszámukat..
2010. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!