Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z2 megéri? Rélemenyek...

Xperia Z2 megéri? Rélemenyek es tapasztalatok és hibák érdekelnének hamar mert holnap kapok új készüléket.

Figyelt kérdés
Ezen kívül még a lumia 930ban az s5 miniben es esetleg az lg g2ben gondolkodom bar utóbbit nem lehet mar kapni tmobilban:S Illetve meg az iphone 5c jöhetett volna szóba de azt kilőttem.:)
2014. dec. 14. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

S5 mini nemtom hogy kerül ide, többi közül egyik sem rossz választás, de először is döntsd el hogy Android kell-e vagy sem, ha nem akkor nem nehéz választás: 930, ha az kell, akkor már kicsit nehezebb.


Hardveresen egy szinten van a Z2 és a G2, szoftveresen is mindkettőn KitKat fut és majd jön rá a Lollipop, de ennek ellenére teljesen más szoftveres téren is.

Mindkettő jó, de más, amelyik jobban tetszik azt válaszd.

2014. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hat ezt a wp vs android harcot nem tudom eldönteni külsőre nagyon szimpatikus a lumia egyedi karakteres ilyenek de felek h amik vannak alkalmazások rajta azok sem tökéletesek mert ezt hallom sajnos, így szerintem a z2 lesz
2014. dec. 14. 12:52
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem Lumia 930-asom van, sok év droid után, és nem bántam meg. Tényleg van 1-2 alkalmazás ami nincs meg, de vannak helyette alternatívák. De persze nem szeretnék rábeszélni, a Sony és az Lg is jó telefon, de az S5 mini nem illik a többi közé :)
2014. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem hat nem tudom köszönöm a válaszokat nehéz döntés lesz de szerintem még előtte mind2 kipróbálom:)
2014. dec. 14. 13:40
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem már minden volt, android a legszarabb, mindegy milyen gyártó, wp picit jobb de szar rajta minden alkalmazás, még a youtube se megy, az iphone volt az első használható rendes mindenre jó telefonom, vedd azt
2014. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

S5 mini?????

Komolyan?????

Az egy sz.r hulladék!

2014. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Esetleg fogtal mar a kezedben s5 minit h ezt nyilatkozod rola?
2014. dec. 14. 18:46
 8/14 anonim ***** válasza:
igen. ismerősöm vett előfizetésre. nagyon megszívta vele
2014. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5


És hány éve volt utoljára Androidos telefon a kezedben? Még a Gingerbread korszakban? Mert akkor azt mondom van igazságalapja az írásodnak. Mára már az iOS csak próbálja utolérni az Androidot.


#7


Tegyük fel, hogy nem rossz készülék (de egyébként az), de akkor sincs sehol a Z2-höz és LG G2-höz képest. Azok felsőkategóriás küszlékek, S5 mini egy középkategóriás készülék.

Autóknál sem jöhetne szóba 2 10 milliós Mercedes után egy használt Suzuki.

2014. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a valaszokat.
2014. dec. 14. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!