Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nosztalgia! Milyen volt az...

Nosztalgia! Milyen volt az első mobilod? Hová jutott eddig az evolúció nálad, és melyikkel voltál eddig a legjobban elégedett/elégedetlen?

Figyelt kérdés

Kezdeném is a sort:


1. Siemens C55 - Volt benne hangfelvétel, 15 mp :D

2. Siemens C75 - Ebben már volt kamera, de egy év alatt meghaltak a gombjai.

3. Sony Ericsson W810i - Az első zenetelefonom, nagyon szerettem!

4. SAMSUNG Galaxy S Plus - Meglepi teló volt, néha picit lassú, de okos volt.

5. SAMSUNG Galaxy S4 - Nagyon szeretem!



2014. dec. 14. 14:32
1 2
 1/12 anonim válasza:

1. Nokia 2220- 1,5 év után lecseréltem, de még megvan :)

2. Samsung Galaxy Ace-4 hónap után ,,meghalt", tesómtól örököltem el (3 évet használta előtte)

3. HTC Desire 200- tavaly októberbe vettem, sajnos sok baj van vele, lefagy, lassú...

2014. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. Sony Ericsson K700i - Még új volt mikor kaptam, mindent tudott, mem. kártya hiányzott belőle azért.

2. Sony Ericsson K660i - Nekem tökéletes volt, használható kamera, szép kijelző, stb.

3. Apple iPhone 2G - A szaggató, rezisztív telefonok korában egy iPhone. Ezzel elmondtam mindent :)

4. Sony Ericsson K660i - Vissza a múltba :)

5. Apple iPhone 3GS - Mint a 2G, csak ezt lehetett is használni valamire

6. Sony Ericsson K660i - Ismét

7. Samsung Galaxy Ace - Na ez egy hulladék volt, utáltam

8. Sony Xperia U - Nagyon jó áron vettem, szerettem is

9. Nokia Lumia 925 - Nem volt rá semmi app

10. LG G2 - Eddigi legjobb felefonom, nehéz belekötni.

2014. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Siemens c30,sms játék is volt rajta.kis piros tampon fonnak csúfolt

Siemens c55 kék világítással 30as volt,jatek rajta,baratom miatt kaptam a 30as telót

Se t610,2mpx kamera,játék letölthető,2mb memoria

Se k700,3 mpx kamera,41mb memória (tesót akartam a bővíthetőset de nem kaptam meg

Ezzel volt párhuzamosan a Siemens c55

Egy hónapig kölcsön egy Nokia 6020 barátomtól kölcsön mert kaptam tőle egy sim kártyát s beletenni h tudjon hivni

Utana kikunyiztam a húgától egyMotorola v220 kagylót.mert a Nokiát vissza kellett adnom.volt neki ujigy ideadta.nagyon gyorsan lemertult igy a barátom mar dolgozott igy vett nekem újat 0 ftert kozos elofizur.nokia 6300 személyében.nekem Ezüst magának fekete.ehhez aftak vmi kis Samsungot meg 100percet.amit én beszéltem le..időközben visszatértem az eredeti szolgatatóhoz.pannon a kapott sim által.

Samsung e2550 kis alapfonnak vettemcsak h elerjen a baratom...ma a nagypapám használja.nagyon szereti mai napig rajta van az unokák pár fotója

Telenor ot990 első andtoidos telefon.mindenhez net kellett neki,gyorsan merült...kis memória pedig dicsért telefon volt a tesztekben.utana inkabb visszatertem a hagyományos telefonokbiz egy Samsung s5610 személyében Nagyon jo.bővíthető memoria,5mpx kamera jo foto funkció.csak zarlatos lett igy javíttatni kell majd.

Most egy Nokia 635 Windows telót hasznalok.egész jó....nem merül le gyorsan.pedig sokat használom.viber hívás sok.kb 2 napot bir.

2014. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen kaptam egy Iphone-t, azóta is csak azt vásárolom.
2014. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. Nokia 3410 - nem kell bemutatni, egy munkatarsam nem tudta feloldani a billentyuzetet, addig b*sztatta mig bedoglott, kaptam helyette valami

2. Siemens nememlekszematipusra - kek hattervilagitas, kiraly kockatologatos jatek, kar nem mentette el mikor valaki hivott.

3. Panasonic x400 - elso kamerasom.

4. Sony-Ericsson t610 - csak hogy ne kelljen mar a Panasonicot nyitogatni

5 Sony-Ericsson w800 - nagyszeru zenefon, minosegi fules, majdnem eluttek kocsival 2x mert nem hallottam a dudalast, imadtam mig ki nem nyiffant a joystick es beoxidalodott a tolto/fules erintkezoje

6. Nokia n73 music edition - szep szep, csak raktak volna mar akkor bele 3.5 jack-et, meg ma is tokeletesem mukodik

7. Nokia 5800 xm - na ezzel megvettek minden teren, 4 evig hasznaltam, most ocsem nyuzza

8. Nokia Lumia 720 - kar hogy az 5800 gyari taviranyitos fulese nem mukodik ezen, maskepp meg vagyok elegedve vele

2014. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. valamilyen siemens, a tipust már nem tudom - hangfelvétel volt rajta, pár másodperces :D Imádtam, mivel az első telefonom volt, de sajnos lenyúlták...

2. jó öreg Nokia 3310 - nagyon szerettem, jók voltak a játékok, és sokat szórakoztam a csengőhang szerkesztőővel :)

3. Sony Ericsson k300i - ez volt az első kamerás telefonom, nagyon szerettem

4. Nokia 3650 - utáltam a gombok elrendezése miatt, ez volt az első bővíthető memóriás telefonom, és nagy divat volt akkoriban

5. anyagi okokból rövid időre visszatértem a 3110-re

6. Nokia 6233 - nagyon szerettem, ezen már zenét hallgattam, memóriakártya, hangos hangszóró, masszív kis telefon volt, tényleg nagyon jó volt

7. Samsung s5620 - nagy ugrás volt, ez volt az első érintős telefonom, mái napig bánom, hogy eladtam

8. Huawei U8110 - szintén anyagi okokból, nagyon ócska telefon

9. Nokia 3600 - jó kis telefon volt, szerettem, jó ár-értéke volt, csak az nem tetszett benne, hogy slider, de nem különösebben zavart, csak átmenetileg volt nálam

10. Nokia 5800 - ezt is szerettem, megbízható volt, könnyű volt kezelni, jó volt a kamerája, csak aztán eléggé leamortizáltam, és amikor tönkrement a képernyő, úgy döntöttem, hogy kukába való

11. ZTE Blade - szerettem, jó telefon volt, az első androidosom. a kamera volt az egyetlen, ami miatt nem volt a kedvencem.

12. iPhone 4g - eddig ez a kedvencem, mióta megvan, azóta nem is vágyódok vissza az androidra, a samsung s5620 az egyetlen, ami hiányzik, de a helyzet az, hogy ezeknek a telefonoknak eszmei értékük van számomra, szóval valamilyen szinten az összeset imádom.

2014. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Motorola M3888 – ajándékba kaptam, furcsa volt a menüje, hamar lecseréltem

Nokia 3310 – nagyon szerettem, semmi baj nem volt vele

Ericsson R320 – ez volt a kedvencem a zöld kijelzőjével, volt hozzá vékony és vastag aksi is

Alcatel 512 – kis méretével, alacsony árával nyerte el tetszésemet

Samsung X820 – elképesztő vékony volt ez a telefon, és emellett gyorsan működött

Samsung I600 – első wifi telefonom windows oprendszerrel, de lassú volt, kis kijelzővel

Nokia 500 – Belle oprendszerrel teljesen elfogadható készülék, megbízható, internetezésre korlátozottan alkalmas, kamerája nem túl jó, de még nem cserélem le

2014. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nokia 2010-zel kezdtem 1996-ban. Aztán volt többféle Alcatel, egy Siemens, amiket szerettem nagyon az a Nokia 8910i és a 8800 volt. Most egy iPhone 4s van.


2010 Nokia: másfél hét egy akksi töltéssel, strapabíró szerkezet, de nagy és nehéz volt.

Az Alcatelek és a Siemens ezek olyan kis ropogós fing műanyag semmikék voltak hanghívni és smst írni jók voltakm de semmi nyomot nem hagytak a lelkemben.

A nagy kedvencem, amit érzelemmel szerettem az a 8910i volt. Fekete titán ház, fém gombok, ízig-vérig elegancia és prémium összhatás (az ára is :D ) imádtam, kifinomult különleges darab volt. A 8800 is szeretett telóm volt, 8 évig használtam. Most 2,5 éve van egy használtan vett 4S-em, elvagyok vele, első okostelóm, szeretni is lehet, de annyi embernek van iPhone-ja, hogy már nem olyan különlegesség, mint a prémium Nokiáim a maguk idejében.

2016. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ma tettem fel egy hasonló kérdést én is.


1. Siemens S25i

2. Siemens A60

3. Nokia N-Gage

4. Motorola V300

5. Sony Ericsson K320

6. Motorola U9

7. Samsung B2710

8. Evolveo Strongphone X1 (ez a jelenlegi telóm)

2016. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3as vagyok.azóta lett egy jiayu s3! Tökéletes volt,csak elestem vele munka közben és tönkrement a wifi.most egy Asus zen2 t használok.. ez maga az isten.

Inteles procis,jó.csak az utolsó frissítés óta gyorsan merül.de így is 5 óra kijelzőid őt produkálok

2016. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!