Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nosztalgia! Milyen volt az...

Nosztalgia! Milyen volt az első mobilod? Hová jutott eddig az evolúció nálad, és melyikkel voltál eddig a legjobban elégedett/elégedetlen?

Figyelt kérdés

Kezdeném is a sort:


1. Siemens C55 - Volt benne hangfelvétel, 15 mp :D

2. Siemens C75 - Ebben már volt kamera, de egy év alatt meghaltak a gombjai.

3. Sony Ericsson W810i - Az első zenetelefonom, nagyon szerettem!

4. SAMSUNG Galaxy S Plus - Meglepi teló volt, néha picit lassú, de okos volt.

5. SAMSUNG Galaxy S4 - Nagyon szeretem!



2014. dec. 14. 14:32
1 2
 11/12 anonim válasza:

1) samsung galaxy mini 2: 1 és fél év után földhöz basztam szarrá tört. 2 év után belevezettem a jack csatlakozójába a 12 voltot szénné égett a belseje. utána darabjaira kaptam szét

2) sansung galaxy grand neo plus: nagyon menő voltam vele mostanra tervezem a lecserélését ennek a szarnak

3) elvileg xiaomi redmi 3 pro telóm lesz, betököltem az occcsó samsunggal!

2016. júl. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Első mobil: Trium Mars - hát, erre nem annyira emlékszem. Mitsubishi gyártmány, a szoftver ott volt, a hardver nem annyira. Még külső antennája volt :) Tudott WAPozni, olvastam rajta freemailt.


Siemens M50 - az utolsó monokróm kijelzős mobilok egyike. GPRS modemnek használtam többek között. Tudott Java alkalmazásokat futtatni, már ami elfutott monokróm kijelzőn.


Sony Ericsson K300 - nem sokat tudott, de azt jól. nagyon szerettem, mindent kibírt, elpusztíthatatlan volt. Amíg ki nem mostam :(


Sony Ericsson K800 - autofókusz, xenon flash, 3g, minden, amit 2006-ban akarsz. ezzel már voltak gondok, viszont volt rá Opera Mini meg Google Maps is, sőt egy külső vevővel GPS is.


Samsung Galaxy S - 2 évesen vettem meg, még 4 évig használtam. szegény nagyon belassult már a végére, de azért bírta a kiképzést. nem is adtam el (amúgy se nagyon van már piaci értéke).


Samsung Galaxy S5 - használt ez is, de jó állapotban van. egyelőre beválik, de azért nem tervezem még 4 évig használni :)


Elégedetlen igazából egyikkel sem voltam. A K800 nem annyira bírta a kiképzést, szanaszét kopott a borítása egy év alatt, pedig csak zsebben hordtam. De voltak jó tulajdonságai is, szóval nem bántam meg, hogy megvettem.


A legnagyobb megelégedettségemre sztem a Galaxy S szolgált. Amikor először megláttam és kézbevettem, akkor azt mondtam, nekem ilyen kell. És meg is érdemelte a bizalmat.

2016. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!