Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért drágább a használt...

Miért drágább a használt IPhone5, mint az ugyancsak használt Samsung Galaxy S4?

Figyelt kérdés

IPhone5-öt szeretnék venni, használtat, mert eddig csak arra van pénzem. Nézegettem az interneten, olyan oldalakon, mint jófogás, vatera és az árkülönbség megdöbbentett.Míg az S4-et 60 ezerért már megkaphatnám, az IPhone5-öt 80-100 ezernél alul nem találtam.


Abban reménykedtem, hogy mivel nemrég jött ki az IPhone6, az 5-nek, használtnak, még alacsonyabb lesz az ára, mert így szinte annyi mint egy új IPhone4.


2014. dec. 22. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Mert dupla annyiba került újonnan.
2014. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Okay, köszi a választ! Nem mindkettő ugyanazt tudja?
2014. dec. 22. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Azért drágább amiért te is inkább azt akarsz nem S4-et. Divat és státuszszimbólum.
2014. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

azért drágább mert

-jobb

-okosabb

-többet tud

-amit tud azt ráadásul jól tudja

-ritkábban jön ki új modell mint a samsungnál, ahol fossák a szar szoftverre épülő telefonokat

-stb.

2014. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Hát persze. :D
2014. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 22. 21:02
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Azért drágább mert egy agyonhypolt f*s.Kb.a Galaxy S3 szintjén van(de az jobb nála) Az S4 ellenfele az iPhone 5s.
2014. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy. Az iPhone-ok közül csak a 6 Plus olyan jó mint az S4.
2014. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

megint összegyűlt a vérpistikék társasága.

az, hogy egy telefon mennyibe kerül, attól függ, ki mit ad érte. nyilván ki adna egy s4-ért 80-100 ezret, amikor a megjelenése óta a samsung kidobott már 3 féle s5 kistestvért, amik árban verik a régi csúcsmodellt, tudásban meg közelítenek hozzá. az, hogy egy telefon mennyit tud, az teljesen szubjektív...valaki csak fészbukkozásra használja, akkor annak nem mind1, milyen telefonja van? neki magyarázhatod, hogy "jajj, hát de emez többet tud", hidegen hagyja.


az Apple nagyon jól csinálta mindeddig az árazást, csak tudni kell vele együttélni. az a pár telefon olyan messze van egymástól, hogy nem nyomják le egymás árát, és ameddig egy használt, normális 5S 130 felett van, addig nem fogja zavarni azokat, akik 5-öt akarnak eladni, nyilván akinek csak 90ezre van, az azt fogja megvenni, és nem tud még egy 40ezret összekaparni. egyetlen dolog élvezni ezt...én legalábbis elég rosszul élném meg, ha vettem volna egy sgs4-et 8-90ezerért 3-4 hónappal ezelőtt, és most meg csak 55-60at kapnék érte.

ellenben legutóbb, mikor iPhone-om volt, 70ért vettem egy 4S-t, használtam másfél évig, és 65ért továbbadtam...ki járt jól? hát én :D

eközben meg semmiben nem volt hiányom. most lehet vettem volna egy s4-et, és szenvedtem volna vele 3-4 hónapig, mert állandóan összeomlik a launcher, és még buktam volna rajta 20-30ezret. ennyi a különbség csupán :D a többi meg csak mellébeszélés :D

2014. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó nagy hlye is volt az, aki egy 70 ezres telefont 65-ért vesz meg.
2014. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!