Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért drágább a használt...

Miért drágább a használt IPhone5, mint az ugyancsak használt Samsung Galaxy S4?

Figyelt kérdés

IPhone5-öt szeretnék venni, használtat, mert eddig csak arra van pénzem. Nézegettem az interneten, olyan oldalakon, mint jófogás, vatera és az árkülönbség megdöbbentett.Míg az S4-et 60 ezerért már megkaphatnám, az IPhone5-öt 80-100 ezernél alul nem találtam.


Abban reménykedtem, hogy mivel nemrég jött ki az IPhone6, az 5-nek, használtnak, még alacsonyabb lesz az ára, mert így szinte annyi mint egy új IPhone4.


2014. dec. 22. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ez volt egy pár hónapja, amikor az összes többi 4S is ugyanúgy ennyibe került használtan, mennyiért vette volna?

de akár hülye akár nem, én jól jártam, mással meg minek foglalkozzak?

2014. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor megvettem volna egy ötössel drágábban újonnan, vagy vettem volna akármilyen más telefont 70 ezerig, amik jó valószínűséggel addigra sokkal erősebb lenne mint egy másfél éves Iphone :D De neked igazad van, nem is téged szóllak le, hanem azt aki megvette.
2014. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!