Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola A1200-sa tipusú...

Motorola A1200-sa tipusú telefon miért nem látja az akkumulátort?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérem aki találkozott már hasonló hibával segitsen! A cimben szereplő telefon bekapcsolás után a kijelzön az akkumulátort teljesen lemerültnek mutatja és az akkumulátor jel át van huzva egy piros vonalal. Pár másodperc után a telefon ujraindul és ezt addig csinálja mig ki nem kapcsolod. 3 darab akkumulátorom van és van egy motorola W490-es telcsim is amiben ugyanez a fajta aksi van /BT50/ . Ebben min a 3 aksi jó és fel lehet tölteni öket.Mivel müszerész vagyok ma szétbontottam a telefont és ellenöriztem a panelon az akkumulátor érintkezőit és ujra is forrasztottam de a hiba nem mult el.A véleményeteket kérném ,hogy ez szerintetek lehet e software hiba mert nekem ezt nem csinálta csak én eladtam ezt a telefont és nem sokra rá vissza kellett vásárolnom mert ez lett a baja. A hölgy aki megvette azt mondta hogy elvitte telefon szervizekbe ahol töltöttek rá uj szoftvert ami látszik is mert teljesen megváltozott a kinézete a menünek.Egy másik forumon azt irták hogy az akkumulátor kalibrácioja sérült meg és a software frissités segitene. De honnan lehetne szerezni hozzá és hogyan kell rátőlteni? Válaszokat elöre is köszönöm!


2010. febr. 3. 18:08
 1/1 anonim válasza:
Esetleg, ha van rá mód, megérné bemenni, egy szervízbe, vagy használt telefon boltba, és megbeszélni az eladóval, hogy ott helyben kölcsönbe hadd próbáljam már ki az ehhez legyártott akksit, feltéve ha van olyan a boltban!!
2010. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!