Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem vicces az,...

Csak szerintem vicces az, hogy mindenki a Samsungot szidja?

Figyelt kérdés

Szappantartó,csupa unalmas design,tucat,stb...stb.

Valahol igazuk van,mert tényleg Samsungosak,de ne mondja nekem senki,hogy a Sony vagy az IPhone nem ugyanez az unalmas kategória. Csak mert de!A Sony a tipikus szögletes,az ájfon az alma telefon,lekerekített szélekkel,elől nagy placcsni fizika gombbal,az LG a fél miliméter szegélyt hagyok,amúgy kihúzom teljesen az érintőt típus. Akkor miért van értelme a Samsungot szidni??

Soha senkitől nem hallottam még megjegyzést se a Sony unalmas formatervére,se az IPhonra,akkor miért mindig a Samut kell szidni?


2014. dec. 29. 09:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

a samsungnak nem (csak) a formája a szar hanem a szoftvere

és mindenki kivetíti a készülékre a mélységes undort amit ezzel kapcsolatban érez

ezért szidják, nem méltó rá hogy piacvezető legyen

2014. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szidja mindenki a Samsungot, ha igy lenne, akkor nem a Samsung lenne a legeladottabb okostelefon a vilagon. Mas kerdes, hogy ha kicsit is utananez az ember gyakorlatilag barmelyik Samsung modellnel talal jobb telot hasonlo arban vagy hasonloan jot olcsobban mas gyartotol.
2014. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
Mert Gizike azt mondta hogy sz.r.Akik meg ezt szajkózzák azok meg képről is alig láttak Samsung telót.Én 2011-től okostelózok azóta csak Samsungom van/volt és szerintem ez így is marad.Ennek ellenére nem szólom le a Sonyt vagy az Applet maximum objektív tényeket írok róluk.
2014. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 kérdező.. ***** válasza:
Ha szofverilag nem lennének legszarabbak és jobb ár/érték arányúak lennének,akkor nem lennének rosszak.A sony és lg csak egy fokkal jobbak a samsungnál.
2014. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

Azért mert a telefonon töltik ki azt az utálatot amit a cég iránt éreznek... Lassan rosszabbak lesznek mint az Apple.


És pl. a Sony-nak (jobban is néz ki és) jobb az ár/érték aránya.

2014. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

"az LG a fél miliméter szegélyt hagyok,amúgy kihúzom teljesen az érintőt típus"


Lol, többit még megértem, de már az is "ciki" védjegy, hogy az LG folyamatosan jobbá akarja tenni a telefonjait?



Egyébként szinte sosem azért fikázzák a Samsung-ot, mert ugyanazt dobja ki (legalábbis nekem ez nem tűnt fel), hanem a fos szar TouchWiz miatt (ami azóta kezd jobb lenni, de még mindig nem a legjobb).


Egyébként a Samsung-al két nagyobb probléma van:

1) ronda, és ezt ismétli meg, míg egy Sony vagy egy iPhone jól néz ki, és ezen nem változtatnak. Tudom, ez szubjektív, de többség szerintem egyetért abban, hogy a szappantartó nem néz ki olyan jól, mint egy Xperia Z3, hogy csak egyet mondjak


2) Sokkal több telefont ad ki, mint bárki más. 2014-ben 53 Androidos telefont adott ki, míg a Sony "csak" 20-at, az se kevés, de sehol sincs az 53-hoz képest.

Ezen kívül még 27 tabletet is kiadott, ez szimplán túl sok.

2014. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A Samsung is csak azért piacvezető mert sok telefont ad ki. Samsung S4 volt egy a családban és hát mit ne mondjak szegény édesapám állandóan szidta, hogy milyen sz*r, lefagyott, kikapcsolt, akadt.
2014. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%
Arról van szó, hogy 5-ből 4 embernek Samsung van, igy akármilyen jó teló, ennyi emberből mindig akad valaki aki szidja, ez természetes :)
2014. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#8


Azért túlzás, hogy 5-ből 4-nek Samsung-ja van.


5 okostelefonból 4 Androidos, de 4 okostelefonból csak 1 Samsung (százalékokban: eladott okostelefonok 80%-a Androidos, és 25% Samsung)

2014. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Lehet itt dobálózni a számokkal, de a Samsung attól még piacvezető, és az is marad, mert jó telefonokat gyártanak és olcsón adják el őket. Lehet lepontozni.
2014. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!