Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem vicces az,...

Csak szerintem vicces az, hogy mindenki a Samsungot szidja?

Figyelt kérdés

Szappantartó,csupa unalmas design,tucat,stb...stb.

Valahol igazuk van,mert tényleg Samsungosak,de ne mondja nekem senki,hogy a Sony vagy az IPhone nem ugyanez az unalmas kategória. Csak mert de!A Sony a tipikus szögletes,az ájfon az alma telefon,lekerekített szélekkel,elől nagy placcsni fizika gombbal,az LG a fél miliméter szegélyt hagyok,amúgy kihúzom teljesen az érintőt típus. Akkor miért van értelme a Samsungot szidni??

Soha senkitől nem hallottam még megjegyzést se a Sony unalmas formatervére,se az IPhonra,akkor miért mindig a Samut kell szidni?


2014. dec. 29. 09:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok

Sem a hardverjük, sem a szoftverjük nem a legjobb, de úgy általában mindenre jók, szépek, megbizhatók, és nekem a Samsungok tetszenek a legjobban.

Például az Iphone-nak jó LENNE a szoftverje, de utálom, hogy egy zenét nem tudok rátenni csak egy rituálé után, vagy hogy szinte egyáltalán nem lehet személyre szabni. Vagy a Nokiánál a WP-re csomó fontos program még nincs, és szépek a csempék, de 2 nap után nagyon megunod a sok egyforma betűt és csempét. HTC pedig elég gyengén teljesitett nálam és csomó problémám volt vele.

Ezek személyes vélemények!!

2014. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Arról nem a Samsung tehet,hogy ti egy 5 inches érintőfelületű TELEFONT kezeltek úgy,mint a legszuperebb gamer-laptopot.

Szerintem a Samsung abszolúte teljesíti azt,amit egy átlag felhasználó szeretne,arról meg nem a vállalat tehet,hogy ti telefon néven 3 in 1 tablet,laptop,telefont akartok.

2014. dec. 31. 17:33
 23/25 kérdező.. ***** válasza:
Ezt ki mondta hogy laptopként használjuk?Csak ha már kiadok 100k összeget egy samsungért elvárnám tőle hogy 1 év múlva ne kukába való legyen mert már hívást indítani is csak fagyással tud.És ha egy átlagfelhasználó alatt annyit értesz hogy csak hívni,arra tökéletesen megfelel egy 10 ezer forintos nyomógombos is....
2014. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
4 éve használom a Samsungom :D(Csak úgy zárójelesen) Átlag felhasználó:kapcsolattartás(hívás,üzi,Facebook,G-mail),zene,videó,képek,ébresztés,naptár,jegyzet...
2014. dec. 31. 19:40
 25/25 kérdező.. ***** válasza:
Hát képzeld én is és elegem is lett belőle.Egy samsung tabom is van az is fagy mint a bolond...
2014. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!