Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem vicces az,...

Csak szerintem vicces az, hogy mindenki a Samsungot szidja?

Figyelt kérdés

Szappantartó,csupa unalmas design,tucat,stb...stb.

Valahol igazuk van,mert tényleg Samsungosak,de ne mondja nekem senki,hogy a Sony vagy az IPhone nem ugyanez az unalmas kategória. Csak mert de!A Sony a tipikus szögletes,az ájfon az alma telefon,lekerekített szélekkel,elől nagy placcsni fizika gombbal,az LG a fél miliméter szegélyt hagyok,amúgy kihúzom teljesen az érintőt típus. Akkor miért van értelme a Samsungot szidni??

Soha senkitől nem hallottam még megjegyzést se a Sony unalmas formatervére,se az IPhonra,akkor miért mindig a Samut kell szidni?


2014. dec. 29. 09:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

9-es ezt a számot hasból mondtam, de ha belegondolok, az én környezetemben ez a helyzet.

2014. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 kérdező.. ***** válasza:
Utolsó előtti egy nagy samsung fan.
2014. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Miért lennék az?
2014. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Alex Fly ***** válasza:
A Samsung ugyanazt csinálja, mint anno a Nokia. Telefossa a piacot töménytelen mennyiségű telefonnal, ugyanazt 3-4 néven a legaljától a felsőkategóriáig, a szolgáltatókat elárasztja a modelljeivel; persze hogy sokan veszik, ha mindenhol azzal találkoznak! A belépő- és alsókategóriás készülékek között alig van konkurencjuk, rpedig a telefoneladások többségét az olcsó, tömegek számára elérhető típusok adják. Pont azok, amelyek úgymond hagynak némi kívánnivalót a használhatóság terén...
2014. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

14-es

Nem tudok statisztikai adatokat, de én gyakran látom azt, hogy olyanok vesznek S4-est, akik azt sem tudják hogy kell a netre felmenni vagy hogy mire jó az. A lényeg hogy a teló meglegyen. Tehát a Samsungnak nagyon jó a marketingje szerintem. De nekem nem ezért van és lesz is Samsungom, hanem azért, mert ők a legjobbak, ha nem is mindenben, de úgy mindent összevetve ők az elsők. Volt pedig HTC-m is, Nokia Lumiám is, nem vagyok elfogult, de ez van.

2014. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 kérdező.. ***** válasza:
15-ös,de miben jobbak?Hardverilag?Mert szofverilag hulladékok.
2014. dec. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem mindent osszevetve, hanem az eladasokat nezve ok az elsok...
2014. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 kérdező.. ***** válasza:
Hát persze hogy ők az elsők mert nagyrészt azok veszik meg akik nem értenek a telefonokhoz és rábeszélik őket a szolgáltatóknál meg a reklámokban.
2014. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Általában a sz*r divattermékeket reklámozzák a legjobban és a Samsung az, meg az iphone is de az nem ide tartozik.
2014. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

a készülékpiac 2 részre oszlik:


-akinek van pénze iphone-ra

-akinek nincs


utóbbin osztozik az összes többi gyártó a szarabbnál szarabb telefonjaival, ebből a legtöbbet a samsung adja el, mivel a szolgáltatók fele fillérekért adja a telefonjait, egyébként a kutya nem venné, annyira ócska

2014. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!