Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja mindenki, hogy "Ne...

Miért írja mindenki, hogy "Ne Samsungot vegyél"?

Figyelt kérdés
Miért nem jó a Samsung? Írnátok konkrétumokat?
2015. jan. 2. 18:23
 1/8 kérdező.. ***** válasza:
2015. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Jaj,hát me az ájfón a menő! :) Akinek nincs az proli, lúzer,csoró....persze csak a kis dedósok szerint!Vegyél Samsungot ha az tetszik, ha arra futja vagy egyszerűen csak az jön be!Én Alcatelt vettem és baromira megfelel arra amire én használom!
2015. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Miért ne? Negyvenezer és használható, nincs vele semmi gond, a kamerája kiváló képeket készít, nem lassú. Nekem is Samsungom van.
2015. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kérdező.. ***** válasza:
34%
Még ma gyors de holnap lehet nem.Ez a samsung mottója.
2015. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
én is ajánlom az 1. hozzászóló linkjét,ott el van magyarázva hogy mi a baj a samsunggal,de ha nem elég akkor még tudok írni kiegészítő regényt a samsung mentalitásáról
2015. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Felőlem vehetsz, de akkor hozzám hozd javíttatni. Napi 10 telefonból 5 Samsung szokott lenni. Meg mostanság elszaporodtak az öregebb szifonok is, home, és bekapcsológomb ügyében. Amit sokat látok még, azok a 2012-es Xperiák.


Röviden: Optimalizálás nélküli szoftver, silány minőségű hardver. Nem is olyan rég volt egy S2-m két hónapig. Nem kívánom még egyszer átélni.

2015. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Azért írja mindenki mert gagyi. :)
2015. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Azért mondják mert nem értenek hozzá.Nem fogtak még Galaxy Mini-nél jobb telefont a kezükben;) Én csak pozitívan tudok nyilatkozni a Samsungról, pedig már nem az első Samsung okostelómat nyúzom.Nem lassulnak, nem kellett még szervizbe se vinni őket.Megbízható készülékeik vannak.
2015. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!