Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vagy iPhone 5c?

Samsung Galaxy S4 vagy iPhone 5c?

Figyelt kérdés
Na szóval, most egy teljesen elfogulatlan, objektív véleményeket/érveket szeretnék kérni, hogy melyik éri meg jobban az árát. Lehetőleg az ilyen buta "iPhone egy szar" "Android egy szar" emberek kíméljenek.

2015. jan. 10. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a rendszer,optimalizáltság miatt az Apple-t venném.

Az Android egy dologban jobb : kötetlenebb,de ennyi.

2015. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kérdező.. ***** válasza:
73%

Pedig samsungon tényleg szar az android.Mást kell nézni androidból.Nexus 5 az andoridosok királya ebben a kategóriában.


(Lehet lepontozni.)

2015. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem feltétlen az oprendszer összehasonlításra gondoltam, hanem a 2 telefon összehasonlítására. De nyugi, nem foglak lepontozni :D Egyébként csak azért szeretnék véleményeket/tanácsokat kérni, mert pl. mobilaréna tesztjén a Galaxy S4 sokkal jobba pontokat kapott. Tehát szív és ész párbaja... :D
2015. jan. 10. 20:07
 4/11 A kérdező kommentje:
**jobb
2015. jan. 10. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Samsung!

Vagy 5s! De 5c. Ne röhögtess. Legrosszabb iphone amit csináltak

2015. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Magyarázd meg miért, érveket is kérek.
2015. jan. 11. 11:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként elfogadom a véleményed, de ez egy tévhit. Ugyanolyan minőségi, mint a többi, annyi, hogy műanyag a hátulja... nem hinném hogy emiatt már rossz lenne... Szóval értelmes érveket kérek. (Mellesleg azért 5c-t lehet kapni 100k alatt ha ügyes az ember, de 5s meg minimum 140k)
2015. jan. 11. 12:03
 8/11 kérdező.. ***** válasza:
Nexus 5 -t is lehet kapni 100 alatt és magasról veri az 5s-t is.
2015. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És tényleg :D Oké, akkor Nexus5 ellen/mellett is tessék érvelni :D
2015. jan. 11. 12:37
 10/11 kérdező.. ***** válasza:

Egy vélemény egy fórumról a nexus 5-ről:

"Egyébként kitartok a jövőt tekintve is a nexus mellett annyira bejött ez nekem komolyan eddig életem legjobb befektetése volt ez az N5!

Annó az SGS volt a hű pajtim de ez most azt is bőven felülmúlja. Ajánlom mindenki becsülje meg ezt a jószágot mert tényleg nagyon jó készülék, egy jó izig-vérig droidos gazdinak ;) "


Szerintem nem kell többet mondanom,legjobb androidos telefon,ennél már csak 170-200k-ért van jobb.

Ja és ha érdekel akkor most vedd meg ahol még van hol,vészesen fogynak ki mert leálltak már a gyártásával.

2015. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!