Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Milyen telefont tudnátok ajánlani ami még hosszú-hosszú ideig nem avul el?

Figyelt kérdés
Nem 1-2 évre szeretnék telefont venni, hanem minimum 4 évre, esetleg tudnátok ilyet ajánlani?

2015. jan. 12. 20:27
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Bocsánat ha felkaptam a vizet, vagy megbántottam valakit, nem állt szándékomban. Szóval hosszú távra iOS. Manapság mennyire érné meg hosszú távra 5s-t venni?
2015. jan. 14. 00:18
 22/33 anonim ***** válasza:

Szerintem iphonet ne, igaz hogy az apple vagy 3 évig frissíteni fogja viszont abból kiindulva hogy a 2 éve megjelent ipad4em már sokszor most alig használható netezés közben annyira szaggat, apple hülyesége miatt pedig az előző rendszert sem lehet rá visszatenni...

Én egy nexus6ot vennék ennyi időre, ha szaggat az új rendszerrel vagy nem támogatják már csak teszel rá egy új romot és kész


Más kérdés hogy ennyi időre baromság csúcskategóriás mobilt venni, jobban kijössz anyagilag ha máfél-2 évente eladod a régi mobilt és kipótolod a pénzt egy jobbra

Ilyen tekintetben az iphonok és nexusok a legjobbak, nem vesztenek jelentősen az árukból ennyi idő után sem

4 év után viszont szart sem fog érni már akármilyen telefont is veszel, repül az a pénz amit belefektettél

2015. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

"Ilyen tekintetben az iphonok és nexusok a legjobbak."

Mert az iPhone meg a Nexus nem csúcskategória? :D Amúgy mindegy, köszönöm szépen a tanácsot:)

2015. jan. 14. 16:20
 24/33 anonim ***** válasza:
Nem mondtam ilyet
2015. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

nexus 5,6

azokra mindig elsősorban jön a szoftver frissítés

2015. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
A nexus 5 nagyon tetszik, köszi.:) Egyébként teszt videókban csak 18 hónapot említenek, hogy addig lesz támogatva. Én ezt úgy értelmezem, hogy utána már nem adnak ki rá frissítést. Hülye vagyok vagy ez tényleg így van? :D
2015. jan. 15. 20:19
 27/33 anonim ***** válasza:

A xiaomi és a O+O telefonoknak is hosszú a támogatottságuk.

Viszont, hogy az androidnál ez meddig áll fent azt sajnos nem tudni. A frissítések is viszonylag gyorsan jönnek. Persze a nexus a referencia telefon, tehát arra jelenik meg először.


Amire tudni lehet a frissítés időtartamát azok az iPhone-ok, viszont azok legalább 2x annyiba is kerülnek ha a legújabbakról van szó, de annyival többet azért nem tudnak.

2015. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Galaxy S4, S5-ről vélemény?
2015. jan. 15. 21:36
 29/33 anonim ***** válasza:

Nexus 4 is megkapta a lollipopot, pedig már az is több mint 2 éves modell

A samsungot meg felejtsd el ha fő szempont hogy hosszútávon is használható maradjon

2015. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Akkor Samsung kilőve. Szóval eddig Nexus és iPhone viaskodik :D Esetleg más androidos cucc? Mondjuk Xperia Z?
2015. jan. 16. 17:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!