Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Milyen telefont tudnátok ajánlani ami még hosszú-hosszú ideig nem avul el?

Figyelt kérdés
Nem 1-2 évre szeretnék telefont venni, hanem minimum 4 évre, esetleg tudnátok ilyet ajánlani?

2015. jan. 12. 20:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

az elmúlt évek tapasztalatai alapján wp-t ne vegyél, androidból csak valami nagyonúj nagyonerőset

legjobb talán egy iphone 6 lenne, az biztos maxos lesz 4 év múlva is

2015. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

#10

Ne haragudj, de semmi kedvem 2 évente új telefont venni. Nem vagyok valami gazdag. Inkább azt vallom, hogy veszek egyszer egy nagyon jó telefont, de az húzza ki 4 évig:)

2015. jan. 13. 14:39
 13/33 A kérdező kommentje:
Azért kár, hogy elmúltak a régi idők, mikor még az első telefonom, egy SE k310i-t 5 évig tudtam használni gond nélkül. :D
2015. jan. 13. 15:07
 14/33 anonim ***** válasza:
12%

#11


WP8 egy teljesen korrekt rendszer, legnagyobb hibája az alkalmazások hiánya.

De ezen kívül hosszú ideig támogatott, még az olcsóbb telefonok is, csak már lassan itt a WP10, és akkor gondolom WP8 kukázva lesz, mint ahogy WP7 is szimplán el lett hagyva WP8 megjelenésekor, és a WP7-es telefonokat sem lehetett WP8-ra frissíteni (bár ennek lehet volt valami oka, ami jelenleg nem áll fent, nem tudom).


#12


Egyáltalán elolvasod amit írok, vagy feleslegesen próbálok segíteni?


"inkább vennék egy jó KÖZÉPkategóriás telefont, és azt cserélgetném 2 évente, OLCSÓBBAN KIJÖSSZ VELE, mintha ma vennél egy csúcskategóriásat"


#13


Igen, a régi szép idők, amikor semmit sem tudott egy telefon, ezért nem kellett cserélgetni...

2015. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy régen egy telefon semmit nem tudott, de mondtam egy szóval is, hogy nem így van? Inkább TE olvasd el amiket írok.
2015. jan. 13. 17:57
 16/33 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen normális választ kaptál .Az, hogy neked ennyire alacsony az ingerküszöböd az a te nagy problémád. Az ilyen ne is vegyen drága telefont, mert még földhöz vágja aztán meg sír, hogy nincs pénze újra.
2015. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem volt normális. Baromi tiszteletlen volt. Mint ahogy az utóbbi válaszod is. De látom nem értetted meg, hogy nekem normális hangnemben. Nem alacsony az ingerküszöböm, de az ilyen tuskók, mint te iszonyúan feltudnak idegelni. Szóval jah... menjél, igyál egy kis hipót, vagy nem tudom... Egyébként visszatérve picit, leírtam, hogy NEM szeretnék 2 évente telefont venni. Igen, tudom hogy olcsóbban kijönne, de ennek ellenére sem. Minek kell rámerőltetni? Akkor majd eldöntöd helyettem, jó?
2015. jan. 13. 18:39
 18/33 anonim ***** válasza:

"Baromi tiszteletlen volt. Mint ahogy az utóbbi válaszod is."


Nem is ugyanaz a személy írta.


#14-es válaszoló én vagyok, #16-os teljesen más.


Hogy tiszteletlen volt a válaszom? Ez előfordulhat, mivel nem tetszik, amikor a kérdésre válaszolok, és a hasznos válaszomat is teljesen figyelmen kívül hagyják.


Ráderőltetni senki semmit nem akar, csak úgy jobban járnál mind pénzügyileg, illetve az biztos elég lenne 4 évre is, ma meg lehet megveheted a legdrágább telefont, de 2-3 év múlva már nagyon elavultnak fog számítani, mivel telefonipar elég durván fejlődik, így nem is lehet megjósolni, hogy mi mennyi ideig lesz elég.


De ha mindenképp egy telefont akarsz venni ami 4 évig elég, arra is kaptál már választ.

2015. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ha nem te írtad a 16. választ, akkor bocsi, ez esetben nyilván azt nem neked szántam. De nem hagytam figyelmen kívül... hisz reagáltam rá.
2015. jan. 13. 19:10
 20/33 anonim válasza:
Mindenkeppen IOS tovább birja
2015. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!