Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 iOS 7.1.2 probléma....

DeeJay Arnee kérdése:

IPhone 4 iOS 7.1.2 probléma. Segítség?

Figyelt kérdés
Van nekem egy 4-es iPhoneom még 2012 óta és tegnap megint használatba vettem. Az iOS ami rajta volt az 4.3.3-as volt.. öszintén nem tudom,de valami 2011-12-es volt,tehát gondoltam,hogy nem ártana újat tenni. A telefon jailbreakelve volt, tehát ez alapból probléma volt, és nem neverlocked, hanem Gevey-el működött. A telefon spanyolországi. Készítettem egy backupot, és aztán egy factory resetet nyomtam rá, majd az iTunes felupdatelte az iOS-t. Nos, most leragadtam az aktiválásnál. Mit tudok csinálni,hogy ezt bypasseljem? Vagy egyáltalán lehetséges valamit csinálni vele,vagy repülhet a kukába?

2015. jan. 17. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
kuka
2015. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm.. Köszönöm,de ultrasnowot nehezen fogok telepíteni,ha az activation screen-t nem tudom bypasselni.
2015. jan. 18. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!