Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat, ha ki rootolom az androidos telefonomat? (több lent)

Figyelt kérdés
Vettem kb. 2 hónapja egy telefont. Alcatel One Touch Idol 6030x és az lenne a kérdésem, hogyha ki rootolom akkor mi történhet a telefonommal?Pl: tönkre megy,lassab lesz vagy valami hasonló?Válaszokat előre köszönöm!:)

2015. jan. 17. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi, root jogot kapsz.
2015. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de olvastam ilyen dolgokat, hogy mindenki saját felelősségre meg talán olyat is (nem vagyok benne biztos), hogy elveszik a garancia?!
2015. jan. 17. 18:19
 3/15 anonim ***** válasza:
A garancia az biztos, hogy elveszlik elmeletben, gyakorlatban viszont nem jellemzo...viszont ha valamit rosszul csinalsz elronthatod a telod valoban.
2015. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Akiben felmerül a mire jó a root kérdés, annak nem érdemes rootolnia a telefonját. Nem ad semmivel sem többet a számára. Aki tudja mire jó, az tudja a rootolás következményeit is.

Miért szeretnéd rootolni a telefonod?

2015. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#2


Azt azért írják, mert root közben van rá esély, hogy elromlik a telefon, ha valamit rosszul csinálsz. De ha követed, amit írnak, akkor semmiképp sem fog elromlani, sőt, ha valamit kicsit másképp csinálsz akkor is nagyon kevés esély van rá, és ha valami baja lenne, akkor is még menthető.


#3


Nem, garancia elméletben sem veszik el, a root az EU-n belül sehol sem jár garanciavesztéssel.

2015. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából azért szeretném ki rootolni a telefonomat, mert akkor tudok használni képernyőfelvevő programokat és a gyári programokat is tudom törölni.
2015. jan. 18. 16:00
 7/15 anonim ***** válasza:

Képernyőfelvevő programhoz elég erős telefon kell, mert amúgy akadni fog a telefon felvétel közbe ami később a videón is látszódni fog, ez miatt szerintem használhatatlan.


A gyári programokat meg root nélkül is le lehet tiltani, telefonon rajta lesz meg továbbra is helyet fog foglalni, de nem fog a háttérbe futni. De ha neked helymegtakarítás miatt kell törölni akkor midnenképp rootolj.

2015. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne a kérésem, hogy nem találok sehol Alcatel One Touch 6036Yhoz kéne root program..Valaki tudna linkelni?
2015. jan. 18. 17:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Kódnév alapján ez az Alcatel Idol 2 Mini S, igaz?


Towelroot az egyik legjobb és legegyszerűbb mód a rootolásra, rengeteg telefonnal működik, és úgy néz ki az Alcatellel is.

2015. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen! a Telefonom Alcatel One Touch 6036Y vagy másképpen Alcatel One Touch Idol 2 Mini S
2015. jan. 18. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!