Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat, ha ki rootolom az androidos telefonomat? (több lent)

Figyelt kérdés
Vettem kb. 2 hónapja egy telefont. Alcatel One Touch Idol 6030x és az lenne a kérdésem, hogyha ki rootolom akkor mi történhet a telefonommal?Pl: tönkre megy,lassab lesz vagy valami hasonló?Válaszokat előre köszönöm!:)

2015. jan. 17. 18:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy megmerem-e csinálni félek, hogy belassul vagy tönkre megy vagy le megy a garancia róla..
2015. jan. 18. 20:33
 12/15 anonim ***** válasza:

1) Te kérdezted hogy kell rootolni

2) A root csak root jogot ad, mégis mi köze lenne a sebességhez?

3) Nem jár garanciavesztéssel az EU-ban, olvasgass:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tudnék még szószerint több száz linket is adni, de az összes ugyanazt mondja: EU-ban a root nem okoz garanciavesztést.


Szóval a telefonnak semmi baja nem lesz, garanciavesztést nem okoz, semmi vesztenivalód sincs, szóval ha valami miatt neked szükséged van a rootra, akkor rootold.

2015. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat! Lehet, hogy megpróbálom!
2015. jan. 18. 20:39
 14/15 A kérdező kommentje:
Még lenne egy elég primitív kérdésem.Ha még lemegy róla a garancia, azt sehol nem tudom megnézni, igaz?
2015. jan. 18. 20:44
 15/15 A kérdező kommentje:
A towelroot nem működik.
2015. jan. 18. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!