Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek PSP-t érdemesebb...

Szerintetek PSP-t érdemesebb vagy iPhone-t venni?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok,de nem tudok dönteni hogy mit vegyek.van most egy LG Kp 500-am,de kevés nekem amit tud.Szerintetek vegyek PSP-t,vagy iPhone-t?
2010. febr. 7. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon idióta kérdés ugyanis árban és tudásban is messze távol járnak egymástol. Ha egy hordozható játékkonzol kell akkor PSP-t veszel(én ebben az esetben is inkább DSi-t vennék), ha egy multifunkciós multimédia eszeköz kell amit majdnem 100%ban kihassználsz akkor iPhone-t veszel.
2010. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

PSP:D

játékok(többszáz),videók(filmek),képek,zenék :D (ha kifogsz egy jót már 30000ér vehetsz:D)

iPhone nem éri meg az árát sztem:S

2010. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Alap, hogy PSP, iphone egy sz@r
2010. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért szarozzátok mert nincs pénzetek rá! Ennyi!
2010. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
OMG apuci mindent megvesz neked utolsó???? gg sztem ha van miből akkor vegyél Iphone-t de a psp is nagyon jó!
2010. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Megdolgoztam a pénzemért! (És adót is fizetek)
2010. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell.

Ha játszani akarsz akkor psp, mellé meg bőven jó ez a mobil.


16:52


Nekem lenne rá pénzem, mégis szarozom, mert nem látom értelmét.

Oké, hogy érintőképernyős, de van már 50-60-ért is tök jó érintőképernyős mobil, ha ez a lényeg.

Zenét is le tud játszani minden más.

Ha meg játszani akarsz akkor tényleg psp.

Ezer érvet tudok ajjfón ellen.

2010. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az iphonera már 140.000 alkalmazás van.

Kíváncsi vagyok melyik platformra van ennyi (értelmes/használható) program.

2010. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A 140.000-ből kb 400 az értelmes. :) (de az viszont üt)



Nekem van egy Nokia 5800-ám és ólcsón szereztem egy iPod Touch 2G-t. Kiválló párosítás. iPoddal játszok, meg zenét hallgatok fülesen. A telcsin filmet nézek (jobb a képernyője), és kihangosítva zenélek, meg netezek. Jó dolog ha az MSN tud a háttérben is futni :)


PSP-hez nem volt szerencsém, de szerintem 2010-ben már egy lefutóban lévő dolog.

2010. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

20:01


És abból mennyi a f.szság, meg az értelmetlen szarok?

Meg hiába jó, psp-t csak a játékra találták ki, így valószínű, hogy jobb.

És psp-re is van több ezer alkalmazás, és abból én még nem találkoztam nagyon szarral. (szarral már igen, de az sem az az irgalmatlan szardarab).


De csak úgy érdekességképpen:

[link]


És a többi loherés cikket is ajánlom figyelmetekbe, pl. az MSN-t, Ősmagyar-t, Raj-t és társait.

2010. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!