Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes megvenni?

Melyik telefont érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
két telefon között válogatok jelenleg az egyik a Samsung galaxy trend plus a másik egy Lenovo A328. Várom a véleményeket tapasztalatokat esetleg ajánlatokat
2015. jan. 26. 20:06
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem samsung galaxy trend telefonom volt.

Én szerettem,de elpusztítottam mert beleejtettem a vízbe XD :DDD

Igazábol nem volt vele bajom,a kamerája joo volt,az első kamerája nem rossz,de a hátsó kimondottan jó képet csinál.

A vízbe ne rakd bele:D Gyors előfordult amikor lefagyott,de ritkán.A memóriával viszont vigyázni kell,több ezer képem volt és már egy fotót sem engedett készíteni de akkor mát tényleg tul sok mindent tettem rá.Szerintem jo kis teloo én ajánlom neked:) Ha vigyázol rá és megbecsülod nagyon fogod szeretni.De az elején vegyél bele a képeknek egy memoria kartyan onnantol mar nem lesz gond:) Egyébként Lenovom még nem volt,annyira nem ajánlom.Én inkább a sony-t ajánlanám.

2015. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 benji banana válasza:
s3.16gb 1gb ram 4.8 kijelző asszem 12mp kamera.Pompás telefon.
2015. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a samsung felé hajlok én is. nekem nem is igazán a kamera miatt kell hogy fotózzak bár néha jól jön mert nincs állandóan digitális fényképező a táskámban de a lenovo az nagyon kínai és nem igazán bízok benne. a viber a skype és esetleg ha böngészek rajta nekem ezekre a célokra kell főleg
2015. jan. 27. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!