Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 5öt venni?

Megéri még iphone 5öt venni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 22:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy inkább iphone 5c-t vásároljak? Melyik éri meg jobban? Mi köztük a különbség és melyiket támogatják több ideig?
2015. jan. 27. 22:36
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
iphonet sehogy sem éri meg venni
2015. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
22%
Az 5C ujabb ezert gondolom tovabb lesz ra szoftveres tamogatas.
2015. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az 5C az egy újracsomagolt 4S, és ráadásul wifi gondokkal küzd. Vegyél (ha olcsó de jó kell) Ace 4-et, ha meg csúcskategóriás, akkor Galaxy Alpha, S5, vagy Note 4 :D
2015. jan. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az 5c nem újracsomagolt 4S, hanem újracsomagolt 5.


Egyébként rengeteg ember használja még ma is, minden gond nélkül. Szoftveresen még mindig támogatott, nem lassul, nem fagy.

Van a családba 5, 5S, semelyikre sincs panasz.

2015. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#5 Bocsi, valószínűleg igazad van, nem mélyültem bele a szifonomba soha, tősgyökeres androidos vagyok, már 2008 óta. És nem azért nem szeretem az iPhone-t, mert hogy 'csak', hanem konkrét okok miatt, úgy mint:


1. Nem lehet más telóra bluetoothon küldeni,


2. Nem cserélhető az akksija (úgy értve, hogy kiveszem-beteszem), túránál nekem fontos, hogy ne legyek töltőhöz kötve,


3. Nem bővíthető, és ezáltal az adatátvitel is bajos a gépre mondjuk kábel nélkül, hisz nem lehet kártyaolvasóval megoldani,


4. Nem szabványcsatlakozós (nem microUSB), emiatt nincs az, hogy 'jaj, adj már egy töltőt',


5. Nem vízálló (S5-öm van), túránál esőben pl,


6. Nem cserélhető a főképernyő (Launcher), és herótom van attól, hogy nincs menü. és minden ki van téve a főképernyőre,


7. Nincs külső forrásból alkalmazástelepítés, csak jailbreak-kel.


8. Irreálisan drága, és ahhoz képest nem nyújt akkora felhasználói élményt.

2015. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*szifonokba, bocsi, elírtam.
2015. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is ezért nem szeretem
2015. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nem arra kell hogy menőzz vele akkor meg. SEMMI baj nincs az almákkal. Nekem 4 van, előtte szenvedtem másfél évet mindenféle androidos kacatokkal, aztán nagyhirtelen ezt tudtam venni normális állapotba.. hát nem bántam meg. december közepétől tegnapig nem volt újraindítva és eszébe nem jutott megakadni, rengeteg hasznos alkalmazás... nemtudom be kell-e mutatni az iphone-okat, mert lehet most is az van neked.. de egy biztos: eddig az ismerőseim közül senki nem bánta meg hogy iphone-t vett, attól függetlenül hogy hanyas meg hogy milyen androidcsodája volt előtte :D és ezt úgy kell nézni, hogy olyan 15-26 emberről beszélek :)

Ráadásul az 5 még nem olyan régi...

2015. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15-16 emberről*
2015. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!