Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 5öt venni?

Megéri még iphone 5öt venni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 22:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem menőzésre kell, szimplán elundorodtam az andoridtól az évek alatt, ráadásul az IOS számomra hasznosabb lenne. Köszönöm szépen a válaszokat:)
2015. jan. 28. 22:03
 12/15 anonim ***** válasza:

#8


Nekem nem fagyott le egyszer sem a telefon, kb 6-7 hónapja van meg, és még nem lett kikapcsolva. Kivétel SIM kártya és micro SD cserénél

2015. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
és ez android
2015. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Megesik. Lehet jó egy androidos telefon is, csak ritka.

Van android tabletem, az se rossz. De rendszer alatt eléggé észrevehető a különbség, az iPhone 4 már lassúnak számít, de ígyis gyorsabb mint a 2 magos intel, 1 giga rammal meg 4.4.2-es droiddal.

Van windows phone is a családba.. Azis veri bőségesen a tabletet, pedig nem egy csúcsmodell (Lumia 520).

És amúgy az androidnak is vannak előnyei, de nem jobb egyik oprendszernél se. :)

2015. jan. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb
2015. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!